Bill i Ted – nowy film ma już datę premiery. Jest nowy opis fabuły

Bill i Ted powrócą w nowej części filmu zatytułowanej Bill & Ted Face the Music. Produkcja ma już datę premiery.

Bill i Ted powrócą w nowej części filmu zatytułowanej Bill & Ted Face the Music. Produkcja ma już datę premiery.

O tym, że powstanie kolejny film o przygodach Billa i Teda, podróżujących w czasie muzyków, słychać było już w przyszłym roku. Alex Winter, jeden z głównych aktorów produkcji, zdradził, że przygotowania do produkcji już trwają od jakiegoś czasu, a ekipa ma wejść na plan jeszcze w tym roku.

Teraz pojawiły się oficjalne informacje na temat produkcji - jak podaje portal Deadline, zdjęcia do nowego filmu rozpoczną się w Nowym Orleanie tego lata. Nowy film, który zatytułowany jest Bill & Ted Face the Music, ma także datę premiery - produkcja wejdzie na ekrany kin 21 sierpnia 2020 roku. Keanu Reeves i Alex Winter nagrali z tej okazji specjalny klip wideo dla fanów:

Bill & Ted Face the Music - oto nowy opis fabuły:

Po Wspaniałej przygodzie Billa i Teda z 1989 roku oraz Szalonej wyprawie Billa i Teda z 1991 roku, stawka dla Williama “Billa” S. Prestona Esq. i Theodora “Teda” Logana jest jeszcze wyższa. Aby wypełnić swoje rock'n'rollowe przeznaczenie, najlepsi przyjaciele - teraz już w średnim wieku - wyruszają na nową przygodę. Gość z przyszłości mówi im, że tylko ich piosenka może ocalić to, co żywe i przynieść harmonię całemu wszechświatowi. Po drodze bohaterom będą pomagać ich rodziny, przyjaciele i kilka legend muzyki.

Reżyserem nowego filmu będzie Dean Parisot, zaś scenariusz napisali Chris Matheson i Ed Solomon, którzy pracowali także nad oryginalnym filmem sprzed lat.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV