Bill i Ted – nowy film ma już datę premiery. Jest nowy opis fabuły

Bill i Ted powrócą w nowej części filmu zatytułowanej Bill & Ted Face the Music. Produkcja ma już datę premiery.

Bill i Ted powrócą w nowej części filmu zatytułowanej Bill & Ted Face the Music. Produkcja ma już datę premiery.

O tym, że powstanie kolejny film o przygodach Billa i Teda, podróżujących w czasie muzyków, słychać było już w przyszłym roku. Alex Winter, jeden z głównych aktorów produkcji, zdradził, że przygotowania do produkcji już trwają od jakiegoś czasu, a ekipa ma wejść na plan jeszcze w tym roku.

Teraz pojawiły się oficjalne informacje na temat produkcji - jak podaje portal Deadline, zdjęcia do nowego filmu rozpoczną się w Nowym Orleanie tego lata. Nowy film, który zatytułowany jest Bill & Ted Face the Music, ma także datę premiery - produkcja wejdzie na ekrany kin 21 sierpnia 2020 roku. Keanu Reeves i Alex Winter nagrali z tej okazji specjalny klip wideo dla fanów:

Bill & Ted Face the Music - oto nowy opis fabuły:

Po Wspaniałej przygodzie Billa i Teda z 1989 roku oraz Szalonej wyprawie Billa i Teda z 1991 roku, stawka dla Williama “Billa” S. Prestona Esq. i Theodora “Teda” Logana jest jeszcze wyższa. Aby wypełnić swoje rock'n'rollowe przeznaczenie, najlepsi przyjaciele - teraz już w średnim wieku - wyruszają na nową przygodę. Gość z przyszłości mówi im, że tylko ich piosenka może ocalić to, co żywe i przynieść harmonię całemu wszechświatowi. Po drodze bohaterom będą pomagać ich rodziny, przyjaciele i kilka legend muzyki.

Reżyserem nowego filmu będzie Dean Parisot, zaś scenariusz napisali Chris Matheson i Ed Solomon, którzy pracowali także nad oryginalnym filmem sprzed lat.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV