Przeczytaj w weekend
 

 

 

 

Birds of Prey - główne zdjęcia do filmu zakończone. Jest nowe logo

Oficjalnie zakończono zdjęcia główne do filmu Birds of Prey, kolejnego widowiska należącego do DCEU. Ujawniono też nowe logo produkcji.

Oficjalnie zakończono zdjęcia główne do filmu Birds of Prey, kolejnego widowiska należącego do DCEU. Ujawniono też nowe logo produkcji.

W filmie Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) zobaczymy działania drużyny, w której skład wchodzą Black Canary, Huntress, Harley Quinn oraz Renee Montoya. Głównym antagonistą produkcji będzie Roman Sionis, znany jako Czarna Maska.

Zdjęcia do produkcji właśnie się zakończyły i na razie nie ujawniono terminu dokrętek, które są naturalną rzeczą w przypadku wysokobudżetowych produkcji. Zaprezentowano zdjęcie z Margot Robbie, na którym widać też nowe logo produkcji, które zapewne będzie tym, które będzie używane do promocji filmu. Zobaczcie sami:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

That’s a wrap! 💋

Post udostępniony przez LuckyChap Entertainment (@luckychapentertainment)

Birds of Prey – premiera w USA odbędzie się 7 lutego 2020 roku.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: Warner Bros.

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV