Przeczytaj w weekend
 

 

 

 

Chernobylite - klimatyczny zwiastun fabularny polskiego horroru

Polskie studio The Farm 51 rusza z kampanią kickstarterową dla Chernobylite. Opublikowano też fabularny zwiastun gry.

Polskie studio The Farm 51 rusza z kampanią kickstarterową dla Chernobylite. Opublikowano też fabularny zwiastun gry.

Chernobylite może być podobne do serii S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci, ale stawia nie większe odwzorowanie świata otaczającego bohatera. W tym celu do tworzenia lokacji użyto techniki fotogrametrii, skanując całe budynki i przenosząc je do świata gry. Właśnie po to założona została zbiórka środków finansowych na Kickstarterze.

Twórcy ze studia The Farm 51 mają nadzieję, że uda się uzbierać 100 tys. dolarów, które pozwoli im na zeskanowanie budynku reaktora i dodania go do gry, jako pełnoprawnej lokacji. Realna szansa na to istnieje. Na koncie deweloperów już teraz znajduje się niemal 20 tysięcy dolarów, a do końca zbiórki pozostało jeszcze 29 dni.

Zapowiedzi kickstarterowej akcji towarzyszy nowy zwiastun fabularny Chernobylite.

Źródło: youtube.com / fot. The Farm 51

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV