Przeczytaj w weekend

Birds of Prey – Harley Quinn i superbohaterki. Zobacz teaser!

Birds of Prey to nowy film uniwersum DC, nad którym trwają prace w Los Angeles. Do sieci trafiło pierwsze wideo pokazujące bohaterki.

Birds of Prey to nowy film uniwersum DC, nad którym trwają prace w Los Angeles. Do sieci trafiło pierwsze wideo pokazujące bohaterki.

Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) doczekał się krótkiego teasera, który ma potwierdzić, że prace na planie się rozpoczęły. Jest to prezentacja bohaterek w filmowych kostiumach na czele z Harley Quinn, Black Cannary i Huntress. Jest też Ewan McGregor jako złoczyńca zwany Black Mask.

Wideo trafiło do sieci niedługi czas po pierwszym zdjęciu Harley Quinn opublikowanym przez Margot Robbie. Zobaczcie, jak prezentują się postacie.

Z uwagi na to, że ujęcia szybko przeskakują, poniżej możecie zobaczyć kadry z wideo:

Główne role grają Mary Elizabeth Winstead (Huntress), Jurnee Smollett-Bell (Black Canary), Ella Jay Basco (Cassandra Cain) i Rosie Perez (Renee Montoya). W obsadzie są też  Ali Wong, Chris Messina, Michael Masini, Steven Williams, Derek Wilson, Dana Lee, Francois Chau, Matthew Willig,

Birds of Prey -  premiera w USA odbędzie się 7 lutego 2020 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV