Blacksad: Under the Skin. Obejrzyj pierwszy zwiastun przygodówki na podstawie komiksów

Komiks o antropomorficznym kocie-detektywie doczeka się własnej gry przygodowej. Jej pierwszy teaser trafił do sieci.

Komiks o antropomorficznym kocie-detektywie doczeka się własnej gry przygodowej. Jej pierwszy teaser trafił do sieci.

Blacksad. Tom 5. Amarillo to seria komiksowych kryminałów o antropomorficznych zwierzętach, która pełnymi garściami czerpię inspirację ze stylistyki noir. Głównym bohaterem jest tu John Blacksad - czarny kot i weteran II wojny światowej, a obecnie prywatny detektyw.

W przyszłym roku na rynek trafi gra przygodowa na podstawie tego komiksowego cyklu. Za jej stworzenie odpowiadać będzie hiszpańskie Pendulo Studios, mające już doświadczenie w tym gatunku. To właśnie ten zespół deweloperów odpowiada m.in. za serię Runaway czy Yesterday. Blacksad: Under the Skin, bo taki tytuł ma gra, trafi na pecety oraz konsole Playstation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Źródło: youtube.com / fot. Microids

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV