Blade - Wesley Snipes komentuje angaż nowego aktora w MCU

Blade to nadchodzący film MCU, w którym wystąpi Mahershala Ali. Teraz Wesley Snipes, poprzedni odtwórca tej roli, komentuje jego angaż.

Blade to nadchodzący film MCU, w którym wystąpi Mahershala Ali. Teraz Wesley Snipes, poprzedni odtwórca tej roli, komentuje jego angaż.

Michalina Reda
Michalina Reda

Blade to zapowiedziany na tegorocznym Comic-Conie w San Diego reboot znanej serii filmowej na podstawie komiksów, w której w główną rolę wcielał się Wesley Snipes. Tym razem w rolę Łowcy Wampirów wcieli się Mahershala Ali, dwukrotny laureat Oscara za filmy Moonlight i Green Book

Kilka dni po tym, jak nowina trafiła do sieci, głos na temat castingu Marvela zabrał sam Wesley Snipes. Fani zastanawiali się, jaka będzie reakcja aktora - zwłaszcza ci, którzy otwarcie żałowali, że to nie on powróci w nowej wersji filmu. Tymczasem Snipes nie ma Marvelowi za złe, że znalazł nowego Blade'a - aktor wydał oświadczenie za pośrednictwem portali Comic Book, w którym czytamy:

Choć to informacja, która jest niespodzianką, to bardzo dobra niespodzianka. Taki jest biznes rozrywkowy. Powodzenia dla całej załogi MCU - ja od zawsze jestem fanem. Honor i szacunek dla arcymistrza, Stana. Wielkie gratulacje dla Mahershali Alego, pięknego i niezwykle utalentowanego artysty, którego chętnie będę oglądał na ekranach przez wiele kolejnych lat (...). Przede wszystkim dziękuję fanom - Wasza miłość jest aż przytłaczająca.. Jestem Wam wdzięczny za to niekończące się wsparcie.

Blade - na razie nie ogłoszono daty premiery produkcji. Będziemy Was informować na bieżąco.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV