Mahershala Ali

Mahershala Ali
 • Data urodzenia:

  16 lutego 1974 (45)
 • Miejsce urodzenia:

  Oakland, Kalifornia, USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  187 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Bio:

  Mahershala Ali studiował na New York University. Jako aktor debiutował w 2002 roku rolą Dr. Treya Sandersa w serialu telewizyjnym pt.: Jordan. W 2017 roku za kreację Juana w filmie pt.: Moonlight został nagrodzony Oscarem, a także otrzymał nominację do Złotego Globu i BAFTA Award.

W obsadzie (19)

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV