Bond 25 – ekipa filmu trafi do Włoszech. Wszystko przez dużą sekwencję akcji

W sieci pojawiła się informacja na temat jednej z lokalizacji, w której odbędą się zdjęcia do kolejnej odsłony przygód Agenta 007.

W sieci pojawiła się informacja na temat jednej z lokalizacji, w której odbędą się zdjęcia do kolejnej odsłony przygód Agenta 007.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  forum film 

Póki co nic na razie nie wiadomo na temat fabuły 25. odsłony losów Jamesa Bonda. Według wcześniejszych informacji Rami Malek ma zagrać czarny charakter widowiska  a Lupita Nyong'o szykowana jest do głównej roli kobiecej. Film jest kręcony pod roboczym tytułem Shatterhand, co może świadczyć o tym, że pojawi się w nim Blofeld grany przez Christophera Waltza. Teraz portal Variety ujawnia, gdzie zawita ekipa produkcji. Według raportu serwisu w lipcu zdjęcia do filmu będą kręcone w miejscowości Matera na południu Włoch. Ma tam powstać wielka sekwencja akcji, podobna do tej jaką widzieliśmy w Spectre. W jej kręceniu weźmie udział 500 osób.

W głównej roli powróci Daniel Craig. Za kamerą stoi Cary Fukunaga. Film trafi do kin w USA 8 kwietnia 2020 roku.

Źródło: screenrant.com/zdjęcie główne: Sony Pictures

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV