Box office – Aquaman dopłynął do 500 mln USD. Poza USA lepiej niż Wonder Woman

Aquaman w globalnym box office zarobił już ponad pół miliarda dolarów. Przychody spoza USA są w chwili obecnej większe niż w przypadku Wonder Woman.

Aquaman w globalnym box office zarobił już ponad pół miliarda dolarów. Przychody spoza USA są w chwili obecnej większe niż w przypadku Wonder Woman.

Jak donosi portal Hollywood Reporter, Aquaman w wigilię Bożego Narodzenia osiągnął w USA wpływy rzędu 11,2 mln dolarów, co pozwoliło filmowi przekroczyć granicę 500 mln dolarów przychodów w globalnym box office. Zwraca się także uwagę, że poza granicami Stanów Zjednoczonych ostatnia odsłona DCEU (415,5 mln USD) już teraz radzi sobie lepiej niż produkcje Wonder Woman (409,3 mln USD) i Człowiek ze stali (377 mln USA). W najbliższych dniach Aquaman w pokonanym polu powinien zostawić również filmy Legion samobójców (421,7 mln USD) i Liga Sprawiedliwości (428,9 mln USD). Analitycy prognozują, że obraz James Wan może także pokonać Batman v Superman: Świt sprawiedliwości (543,3 mln USD).

W trakcie wigilii kolejne miejsca w amerykańskim box office zajęły produkcje Mary Poppins powraca (6,4 mln USD) i Bumblebee (3,7 mln USD). Zupełną klapą finansową okazał się film Witajcie w Marwen w reżyserii Robert Zemeckis - jak do tej pory w Stanach Zjednoczonych zarobił on ledwie 2,9 mln USD.

Źródło: Hollywood Reporter / zdjęcie główne: Warner Bros.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV