Bracia Russo nie chcą oglądać się na krytykę: Avengers 4 to nasz najlepszy film

Bracia Russo udzielili wywiadu, w którym poruszyli kilka kwestii związanych z przyszłorocznym filmem Avengers 4.

Bracia Russo udzielili wywiadu, w którym poruszyli kilka kwestii związanych z przyszłorocznym filmem Avengers 4.

Choć Marvel Studios nie miało swojego panelu w trakcie Comic-Conu w San Diego, a najgłośniejszą sprawą ostatnich dni jest odsunięcie James Gunn od reżyserii Strażników Galaktyki vol. 3, twórcy i włodarze Domu Pomysłów chcą pokazać, że MCU ma się znakomicie. Bracia Russo udzielili wywiadu dla portalu Deadline, w którym wyjawili, że w tworzeniu Untitled Avengers Movie w żaden sposób nie uwzględniali niektórych głosów krytycznych odnoszących się do filmu Avengers: Infinity War:

Naszym obowiązkiem jest zablokowanie się na ten harmider, który powstaje na zewnątrz, ponieważ przez to możesz podjąć złe decyzje w kwestii materiału, z którym pracujesz. Przez lata nauczyliśmy się słuchać tylko siebie - to wspaniałe, że jest nas dwóch i że możemy ze sobą na ten temat porozmawiać. Potrafimy się razem wyizolować i wspierać siebie nawzajem w naszej wierze w historie, które opowiadamy.

Reżyserzy uważają również, że Untitled Avengers Movie to najlepszy film, jaki nakręcili dla Marvela:

Jesteśmy z niego naprawdę dumni. Wydaje nam się, że to prawdopodobnie najlepszy film, jaki stworzyliśmy dla Marvela. Dojrzewaliśmy właściwie z każdą produkcją, przy której pracowaliśmy. Dojrzewaliśmy z naszymi postaciami. Dojrzewaliśmy wraz z członkami obsady.

Bracia Russo wyjawili także, że już niedługo rozpoczną się dokrętki do produkcji.

Film Untitled Avengers Movie wejdzie na ekrany kin w Polsce 25 kwietnia przyszłego roku.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV