Przeczytaj w weekend

Bracia Russo nie chcą oglądać się na krytykę: Avengers 4 to nasz najlepszy film

Bracia Russo udzielili wywiadu, w którym poruszyli kilka kwestii związanych z przyszłorocznym filmem Avengers 4.

Bracia Russo udzielili wywiadu, w którym poruszyli kilka kwestii związanych z przyszłorocznym filmem Avengers 4.

Choć Marvel Studios nie miało swojego panelu w trakcie Comic-Conu w San Diego, a najgłośniejszą sprawą ostatnich dni jest odsunięcie James Gunn od reżyserii Strażników Galaktyki vol. 3, twórcy i włodarze Domu Pomysłów chcą pokazać, że MCU ma się znakomicie. Bracia Russo udzielili wywiadu dla portalu Deadline, w którym wyjawili, że w tworzeniu Untitled Avengers Movie w żaden sposób nie uwzględniali niektórych głosów krytycznych odnoszących się do filmu Avengers: Infinity War:

Naszym obowiązkiem jest zablokowanie się na ten harmider, który powstaje na zewnątrz, ponieważ przez to możesz podjąć złe decyzje w kwestii materiału, z którym pracujesz. Przez lata nauczyliśmy się słuchać tylko siebie - to wspaniałe, że jest nas dwóch i że możemy ze sobą na ten temat porozmawiać. Potrafimy się razem wyizolować i wspierać siebie nawzajem w naszej wierze w historie, które opowiadamy.

Reżyserzy uważają również, że Untitled Avengers Movie to najlepszy film, jaki nakręcili dla Marvela:

Jesteśmy z niego naprawdę dumni. Wydaje nam się, że to prawdopodobnie najlepszy film, jaki stworzyliśmy dla Marvela. Dojrzewaliśmy właściwie z każdą produkcją, przy której pracowaliśmy. Dojrzewaliśmy z naszymi postaciami. Dojrzewaliśmy wraz z członkami obsady.

Bracia Russo wyjawili także, że już niedługo rozpoczną się dokrętki do produkcji.

Film Untitled Avengers Movie wejdzie na ekrany kin w Polsce 25 kwietnia przyszłego roku.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV