James Gunn

James Gunn
 • Miejsce urodzenia:

  Saint Louis, Missouri, USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  183 cm
 • Zawód:

  Reżyser, scenarzysta
 • Stan cywilny:

  Rozwiedziony
 • Bio:

  James Gunn ukończył St. Louis University High School. Później studiował na Saint Louis University, a następnie na Columbia University, który ukończył w 1995 roku. Jako scenarzysta debiutował w 1996 roku filmem pt.: Tromeo and Juliet. W 2015 roku został nagrodzony Saturnem za reżyserię produkcji pt.: Guardians of the Galaxy.

W obsadzie (9)

W obsadzie (4)

Produkcje (1)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV