Repertuar kin Nowość Program TV

Brat Carrie Fisher o jej powrocie w Epizodzie IX: To dobra decyzja

Todd Fisher, brat odtwórczyni roli generał Lei, wyraził zadowolenie z faktu, że jego siostra powróci na wielkie ekrany w IX Epizodzie Gwiezdnych Wojen.

Jakiś czas temu poinformowano, że zmarła w 2016 roku Carrie Fisher powróci na wielkie ekrany w filmie Gwiezdne Wojny: część IX. Będzie to możliwe dzięki niewykorzystanym ujęciom z filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy oraz (prawdopodobnie) Gwiezdne wojny: ostatni Jedi, które na planie nagrała aktorka. Zanim Lucasfilm podjął tę decyzję, o zgodę zapytano rodzinę Fisher. Teraz brat aktorki, Todd, oświadcza, że bardzo cieszy się z takiego obrotu spraw.

Moja siostra i księżniczka Leia to jedna i ta sama osoba. Myśl, że ta historia mogłaby się zakończyć i jej by przy tym nie było bardzo mnie zasmucała. To naprawdę świetnie, że udało się rozwiązać sprawę w ten sposób, a dzięki reżyserowi J.J. Abramsowi ten film będzie magiczny i ważny dla nas wszystkich. Dla mnie to nie jest łatwe. Oglądam te stare filmy i czasem pęka mi serce, gdy widzę na ekranach zmarłych bliskich. Ale jeśli – tak jak nasza rodzina – wierzysz w Moc, to ona nie odeszła i zawsze będzie z nami. To miłe, że można przywrócić ją na ekrany i kontynuować sagę.

Plotka
-
-

Fisher podkreśla, że decyzja o wykorzystaniu ujęć z aktorką wiele wymagała od samego reżysera – wkomponowanie ich w ciągłość nowego filmu to dużo ciężkiej pracy. Na razie nie wiadomo ile czasu ekranowego otrzyma Carrie Fisher ani jakiej długości materiałem zapasowym dysponują twórcy. Szczegóły poznamy zapewne bliżej premiery.

Film wejdzie na ekrany kin w grudniu 2019 roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.