Breaking Bad – filmowa wersja trafi na platformę Netflix

Jak podaje portal Deadline, filmowa wersja popularnego serialu Breaking Bad trafi na platformę Netflix.

Jak podaje portal Deadline, filmowa wersja popularnego serialu Breaking Bad trafi na platformę Netflix.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński
Tagi:  amc 

Breaking Bad to serial stacji AMC, który był emitowany w latach 2008-2013. W rolach głównych wystąpili Bryan Cranston i Aaron Paul – pierwszy zagrał nauczyciela chemii, który bierze się za produkcję narkotyków, zaś drugi wcielił się w jego byłego ucznia i partnera w nowym biznesie. W ubiegłym roku ogłoszono powstanie filmowej wersji popularnego serialu. Wciąż nie wiele wiadomo o nowym projekcie Vince'a Gilligana. Jak jednak donosi portal Deadline, produkcja ta trafi do serwisu Netflix.

Film miałby zadebiutować w stacji AMC, ale pojawiłby się także w ofercie serwisu Netflix. Przypomnijmy, że serial Breaking Bad wciąż dostępny jest na platformie i jak przyznał niegdyś producent serialu, streamingowy gigant dał produkcji drugie życie i przyniosło to wiele korzyści. Netflix i AMC nie komentują na razie tych informacji.

Na razie nie udostępniono zbyt wielu informacji o samym projekcie. Film według niepotwierdzonych informacji miał skupiać się na bohaterze granym przez Aarona Paula. Otrzymaliśmy także inną plotkę zawierającą listę castingową, która zwraca uwagę na powracających w filmowej wersji bohaterów. Oprócz bohatera granego przez Bryana Cranstona, powrócić mieliby też bohaterowie odgrywani przez: Krysten Ritter, Jonathana Banksa, Jesse Plemons, Charlesa Bakera, i Matta Jonesa.

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: materiał prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV