Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Netflix automatycznie ściągnie nowe odcinki na iPhone’a

Posiadacze urządzeń z systemem iOS mają powody do zadowolenia - od teraz Netflix sam zadba o to, aby ściągnąć nowe odcinki serialu.

Posiadacze urządzeń z systemem iOS mają powody do zadowolenia - od teraz Netflix sam zadba o to, aby ściągnąć nowe odcinki serialu.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Tagi:  iphone 

Netfliksowi w końcu udało się wdrożyć funkcję inteligentnego pobierania do urządzeń z systemem iOS. Po raz pierwszy z jej działaniem mogliśmy zapoznać się już w lipcu ubiegłego roku. Serwis w pierwszej kolejności wdrożył inteligentne pobieranie do urządzeń z Androidem i tylko kwestią czasu pozostawało to, kiedy skorzystają z niej posiadacze urządzeń z nadgryzionym jabłuszkiem. Po kilku miesiącach odczekiwania w końcu trafiła w ich ręce.

Inteligentne pobieranie stworzono po to, abyśmy zawsze mieli pod ręką odcinki ulubionego serialu. Dzięki tej funkcji Netflix zautomatyzuje proces pobierania nowych treści. Jeśli serwis wykryje, że jest podłączony do sieci Wi-Fi, usunie już obejrzane odcinki, a w ich miejsce pobierze nowe. Miłośnicy bingie watchingu korzystający z iPadów oraz iPodów będą zachwyceni.

Funkcję tę będzie można oczywiście wyłączyć, jeśli ktoś zechce ręcznie zarządzać swoją listą pobierania.

Źródło: Netflix

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV