Przeczytaj w weekend

Brooklyn 9-9 – będzie więcej odcinków w 6. sezonie

Zgodnie z nowymi informacjami, NBC zamawia dodatkowe odcinki 6. sezonu Brooklyn 9-9. Ile będzie epizodów?

Zgodnie z nowymi informacjami, NBC zamawia dodatkowe odcinki 6. sezonu Brooklyn 9-9. Ile będzie epizodów?

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  brooklyn 9-9 

Brooklyn Nine-Nine został skasowany przez FOX, jednak NBC odkupiło produkcję i zamówiło jej 6. sezon. Zdjęcia na planie już trwają, a premiera jest zaplanowana na przełom sezonu 2018/2019 (w tak zwanym midseason).

Początkowo mówiono, że 6. sezon Brooklyn 9-9 będzie miał 13 odcinków, jednak dziś NBC potwierdziło, że zamawia dodatkowe epizody. Nowa odsłona będzie liczyć aż o 5 odcinków więcej, a zatem łącznie 18 epizodów. Będzie on zatem prawie tak długi jak pierwsze sezony, które liczyły 22-23 odcinki.

Przypomnijmy, że Brooklyn 9-9 opowiada o zróżnicowanej grupie detektywów z Nowego Jorku, którzy nigdy nie brali na poważnie swojej pracy. Wszystko zmienia się, gdy za prowadzenie posterunku zabiera się kapitan z 30-letnim stażem w terenie.

 

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV