Brytania, Vera i Dublin Murders. Seriale doczekają się nowych sezonów

Portal Deadline informuje o nowych sezonach seriali, a także o zupełnie nowych produkcjach.

Portal Deadline informuje o nowych sezonach seriali, a także o zupełnie nowych produkcjach.

Stacja ITV potwierdziła przedłużenie na 11. sezon serialu detektywistycznego Vera. W serialu występuje Brenda Blethyn w tytułowej roli, która dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, rozwiązuje najbardziej skomplikowane zagadki. Serial oparty został o powieści kryminalne autorki Ann Cleeves. 10. sezon serialu zadebiutował na ITV 12 stycznia 2020 roku.

Z kolei stacja Sky odnowiła serial Brytania na 3. sezon. Fabuła serialu rozgrywa się w 43 roku naszej ery i skupia na rzymskiej armii, która powraca do Brytanii, by zmiażdżyć serce Celtów. Aktorzy i ekipa na plan nowego sezonu powrócą jeszcze w tym roku. W obsadzie występują: David Morrissey, Mackenzie Crook, Annabel Scholey i Eleanor Worthington-Cox.

Dramat kryminalny Dublin Murders dostanie 2. sezon. Stacja Starz zdecydowała się przedłużyć o kolejną odsłonę dobrze przyjęty serial. Portal Deadline donosi też, że Paramount Network zamawia 2. sezon serialu The Last Cowboy od twórcy Yellowstone, Taylora Sheridana. Dokładna data premiery nie jest jednak na razie znana.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV