Przeczytaj w weekend

Bystre Oko – PKO Bank Polski przygotował konkurs dla kinomaniaków

PKO Bank Polski, który aktywnie działał podczas 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Przygotowano konkurs dla wielbicieli polskiego kina.

PKO Bank Polski, który aktywnie działał podczas 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Przygotowano konkurs dla wielbicieli polskiego kina.

naEKRANIE

naEKRANIE

Filmowe sceny rozgrywające się w jakimś banku można wymieniać w nieskończoność. Choćby Nikodem Dyzma obejmujący stanowisko w takowym w filmie Kariera Nikodema Dyzmy czy Henryk Kwinto z serii Vabank.

Zasady konkursu organizowanego przez PKO Bank Polski są proste. Trzeba znaleźć w polskim filmie scenę, w której pojawia się PKO Bank Polski.  Tytuł filmu wraz z informacją, który z polskich filmów i dlaczego uważasz za produkcję wszech czasów prześlij na adres: [email protected]

Konkurs trwa do 30 września 2017 roku. 5 zwycięzców otrzyma nagrodę w postaci maszyny do popcornu Ariete 2954. Zapraszamy do udziału!

Bystre Oko
fot. bankomania.pkobp.pl

Źródło: zdjęcie główne: Bankomania

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV