Camryn Manheim dołącza do obasdy „Extant” Spielberga i CBS

Camryn Manheim dołączyła do obsady nowego serialu dramatycznego pt. Extant, który już latem zadebiutuje w ramówce CBS.

Camryn Manheim dołączyła do obsady nowego serialu dramatycznego pt. Extant, który już latem zadebiutuje w ramówce CBS.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Główną rolę w Extant gra Halle Berry, która wciela się w Molly, astronautkę starającą się na nowo połączyć ze swoją rodziną po niedawno zakończonej, rocznej misji w kosmosie. Jej przeżycia, jakich doświadczyła w przestrzeni kosmicznej przyczynią się do zupełnej zmiany ludzkiej historii. Manheim zagra Sam Barton, najlepszą przyjaciółkę Molly, której może zaufać. 

Dla Manheim to pierwszy stały występ w telewizji od czasu gry w Zaklinaczu dusz. Extant produkuje Amblin TV i CBS TV Studios, a twórcą serialu jest Steven Spielberg.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV