Canal+ w pakiecie z Netflixem od grudnia w Polsce

Pakietowanie serwisów subskrypcyjnych powoli staje się rzeczywistością. Już w grudniu abonenci Canal+ będą mogli przypisać do swojego konta subskrypcję Netflixa.

Pakietowanie serwisów subskrypcyjnych powoli staje się rzeczywistością. Już w grudniu abonenci Canal+ będą mogli przypisać do swojego konta subskrypcję Netflixa.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Tagi:  netflix 

O tym, że Canal+ prowadzi rozmowy z Netflixem na temat pakietowania usług, przedstawiciele obu platform informowali już na początku września tego roku. Jako pierwsi dostęp do tej funkcji otrzymali klienci francuskiego oddziału stacji, na francuskim rynku pakiet uruchomiono 15 października. Użytkownicy, którzy zdecydowali się na opłacanie abonamentu w wysokości 15 € miesięcznie mogą oglądać kanały telewizyjne Canal+ oraz korzystać ze standardowego pakietu Netflixa, dzięki czemu obejrzą filmy na dwóch ekranach jednocześnie w jakości HD.

We wrześniu poinformowano opinię publiczną, że podobna oferta zostanie wprowadzona również w Polsce na przełomie 2019 i 2020 roku. Dziennikarze serwisu Wirtualnemedia.pl dotarli do informacji, jakoby usługa miała zadebiutować wcześniej niż pierwotnie zakładano, już na początku grudnia. Rzecznik prasowy platformy Canal+, Piotr Kaniowski, nie potwierdził powyższych informacji, przekazał jedynie, że w najbliższym czasie korporacja wystosuje oświadczenie w sprawie umowy partnerskiej z Netflixem.

Jeśli przecieki okażą się prawdziwe, pakietowa oferta obu usługodawców może zadebiutować na polskim rynku już w przyszłym tygodniu. Niestety na razie nie wiadomo, ile trzeba będzie zapłacić za taką ofertę.

Już dziś zapraszamy do kin na komedie romantyczną Jak poślubić milionera

Źródło: Wirtualnemedia.pl / Zdjęcie: naEKRANIE.pl

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV