Repertuar kin Nowość Program TV

Castingowe nowinki serialowe – 03.03.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących pilotów "Delirium", "Reckless", "Enlisted", "Backstrom", "Murder in Manhattan", "Bad Management" i "Company Town".

Jeanine Mason, która wygrała piątą edycję amerykańskiego programu „You Can Dance”, dołącza do pilota „Delirium” stacji Fox w roli Hany – najlepszej przyjaciółki głównej bohaterki.


Najnowszym dodatkiem do obsady „Reckless” jest Parminder Nagra („Ostry dyżur”, Alcatraz). Aktorka wcieli się w Susan – finansistkę i zaufaną doradczynię rodziny głównych bohaterów.


Rodzeństwo z pilota „Enlisted” zostało skompletowane – Derricka zagra Chris Lowell (Private Practice, Veronica Mars). „Środkowy” brat jest inteligentny, ale i najbardziej cyniczny z całej trójki. Średnio podoba mu się czyszczenie czołgów, ale jeszcze nie wie, co innego chciałby robić.


Dennis Haysbert, gwiazda Jednostki, wystąpi w pilocie nowego dramatu „Backstrom” w roli Johna Almonda, jednego z detektywów pracujących z tytułowym bohaterem.


Głównymi bohaterkami „Murder in Manhattan” (którego produkcją zajmuje się Ryan Reynolds) będą Annie Potts i Bridget Regan. Aktorki zagrają odpowiednio Blythe (matkę) i Lex (córkę), które postanawiają zostać amatorskimi detektywami.


Powiększa się obsada „Bad Management„. Do Sharon Hogan, odtwórczyni głównej bohaterki (i jednocześnie scenarzystki), dołączają David Spade (Rules of Engagement) oraz Rachael Harris („Kas Vegas”). Spade wcieli się w syna szefowej (Hogan), a Harris zagra Lindę, jedną z pracownic.


Arjun Gupta (Nurse Jackie) wystąpi w pilocie „Company Town” stacji The CW. Aktor zagra starszego bosmana Jacka, dowódcę oddziału zajmującego się obsługą techniczną odrzutowców.

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Kit Harington…

Gra o tron to prawdopodobnie najbardziej znany współczesny serial, który stał się trampoliną do wielkiej…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Norbert Zaskórski
-

Terminator 6 – oficjalny tytuł filmu…

Paramount Pictures ujawniło tytuł najnowszego filmu z serii o Terminatorze. Nie będziecie zaskoczeni.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.