Castingowe nowinki serialowe – 03.03.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących pilotów "Delirium", "Reckless", "Enlisted", "Backstrom", "Murder in Manhattan", "Bad Management" i "Company Town".

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących pilotów "Delirium", "Reckless", "Enlisted", "Backstrom", "Murder in Manhattan", "Bad Management" i "Company Town".

Janusz Wyczołek

Janusz Wyczołek

Jeanine Mason, która wygrała piątą edycję amerykańskiego programu "You Can Dance", dołącza do pilota "Delirium" stacji Fox w roli Hany - najlepszej przyjaciółki głównej bohaterki.


Najnowszym dodatkiem do obsady "Reckless" jest Parminder Nagra ("Ostry dyżur", Alcatraz). Aktorka wcieli się w Susan - finansistkę i zaufaną doradczynię rodziny głównych bohaterów.


Rodzeństwo z pilota "Enlisted" zostało skompletowane - Derricka zagra Chris Lowell (Private Practice, Veronica Mars). "Środkowy" brat jest inteligentny, ale i najbardziej cyniczny z całej trójki. Średnio podoba mu się czyszczenie czołgów, ale jeszcze nie wie, co innego chciałby robić.


Dennis Haysbert, gwiazda Jednostki, wystąpi w pilocie nowego dramatu "Backstrom" w roli Johna Almonda, jednego z detektywów pracujących z tytułowym bohaterem.


Głównymi bohaterkami "Murder in Manhattan" (którego produkcją zajmuje się Ryan Reynolds) będą Annie Potts i Bridget Regan. Aktorki zagrają odpowiednio Blythe (matkę) i Lex (córkę), które postanawiają zostać amatorskimi detektywami.


Powiększa się obsada "Bad Management". Do Sharon Hogan, odtwórczyni głównej bohaterki (i jednocześnie scenarzystki), dołączają David Spade (Rules of Engagement) oraz Rachael Harris ("Kas Vegas"). Spade wcieli się w syna szefowej (Hogan), a Harris zagra Lindę, jedną z pracownic.


Arjun Gupta (Nurse Jackie) wystąpi w pilocie "Company Town" stacji The CW. Aktor zagra starszego bosmana Jacka, dowódcę oddziału zajmującego się obsługą techniczną odrzutowców.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV