Castingowe nowinki serialowe – 06.03.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali "The Tomorrow People", "Reign", Nashville, "The Sixth Gun", "Inhuman", "Doubt", "Oxygen", "Bad Management", "Reckless", "Mixology", "Do It Yourself" i nowej komedii Grega Garcii.

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali "The Tomorrow People", "Reign", Nashville, "The Sixth Gun", "Inhuman", "Doubt", "Oxygen", "Bad Management", "Reckless", "Mixology", "Do It Yourself" i nowej komedii Grega Garcii.

Janusz Wyczołek

Janusz Wyczołek

Beau Bridges (Stargate SG-1) zagra główną rolę w pilocie niezatytułowanego serialu komediowego Grega Garcii. Produkcja opowiada o Jacku (Will Arnett) - niedawno rozwiedzionym facecie, którego życie komplikuje się przez problemy rodziców. Bridges wcieli się w jego ojca.


Aaron Yoo ("21") dołącza do pilota "The Tomorrow People" w roli Russela - lokalnego "niegrzecznego chłopaka", który do produkcji wnosi pełno energii i rozrywki.


Australijkę Caitlin Stasey ("Neighbours") zobaczymy w pilocie "Reign" jako Kennę, seksowną asystentkę sądową, która szuka miłości.


Chris Carmack ("The OC", "Efekt Motyla 3") dołącza do obsady Nashville na sześć odcinków w obecnym sezonie, a w kolejnym już na stałe. Wcieli się w Willa, uroczego piosenkarza country, na którego faceci patrzą z zazdrością, a kobiety z rozpalonym sercem.


Ekipa "The Sixth Gun" powiększa się o trzy kolejne osoby: Pedro Pascala (The Good Wife), Jamesa LeGrosa (Ally McBeal) i Chin Hana ("Mroczny Rycerz"). Pascal zagra agenta Ortegę, młodszego z dwóch Pinkertonów. LeGros wcieli się w Billa Johna O'Henry'ego, rewolwerowca i wiernego kompana Drake'a Sinclaira. Chin Hanowi przypadła rola Chowa - genialnego intryganta.


Michael Irby (The Unit), Mackenzie Crook (seria "Piraci z Karaibów") i Lili Taylor ("Sześć stóp pod ziemią") zagrają w pilocie niezatytułowanego projektu J.H. Wymana, wcześniej roboczo nazywanego "Inhuman". Irby wcieli się w detektywa Richarda Paula, który wini głównego bohatera, Johna Kennexa, za śmierć kolegów podczas jednej z misji. Crooka zobaczymy w roli Rudy'ego Loma, ekscentrycznego i słabo wynagradzanego projektanta oddziału robotów. Taylor zagra postać Maldonado - ambitną i zdeterminowaną panią kapitan, która nie boi się poświęceń dla większego dobra.


Kacey Rohl (The Killing) dołącza do obsady "Doubt", nowego dramatu prawniczego stacji ABC. Postać przez nią grana ma na imię Monica i jest cwaną śledczą, pracownicą kancelarii, która często wykracza poza swoje obowiązki, aby pomóc w wygraniu sprawy. Aktorkę zobaczymy również w roli powracającej w "Hannibalu" stacji NBC.


The CW nie traci czasu. Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu zakończenia 90210, Matt Lanter (serialowy Liam Court) otrzymał główną rolę męską w pilocie "Oxygen" - Romana, pozaziemskiego chłopaka, w którym zakochuje się ziemska dziewczyna, Emery (Aimee Teegarden).


Gretę Lee zobaczymy w pilocie "Bad Management" stacji ABC jako Mel - protegowaną Tobiasa Juniora (David Spade).


Naveen Andrews (Lost) zagra w pilocie "Reckless". Aktor wcieli się w Rolanda Shawa, byłego członka SAS, a obecnie renegata, który zrobi wszystko (za odpowiednią kwotę), aby uratować główną bohaterkę.


Do obsady "Mixology" dołącza Alexis Carra (Chirurdzy). Wcieli się w Jessicę, seksowną samotną matkę, która twierdzi, że chce tylko drinków, seksu i taksówki do domu, ale w głębi serca jest ciepłą i kochającą kobietą, szukającą właściwego faceta.


Ryan McPartlin, którego ostatnio w stałej roli oglądać mogliśmy w zakończonym już Chucku, zobaczymy w pilocie "Do It Yourself".

Akcja komedii Walta Beckera i Roba Longa skupia się na grupie nieudaczników pracujących w supermarkecie budowlanym o nazwie Home Time (skojarzenia z Buy More są jak najbardziej słuszne).

McPartlin zagra Tylera, entuzjastycznego pracownika działu farb, w którym kilka razy w tygodniu serwuje klientom prezentacje. Uważa siebie za aktora i artystę, dając z siebie absolutnie wszystko podczas swoich "przedstawień".

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV