Repertuar kin Nowość Program TV

Castingowe nowinki serialowe – 20.02.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali Nashville, "Pod kopułą", "Prawo i porządek: Sekcja specjalna", "To My Future Assistant", "Enlisted", "Pulling" i "Reckless". Jak zwykle uwaga na możliwe spoilery.

Rachelle Lefevre (A Gifted Man) trafia „Pod kopułę„. Aktorka wcieli się w reporterkę śledczą z Chester’s Mill.


Chris Carmack („Efekt Motyla 3”, „Błękitna głębia 2”) dołącza do obsady Nashville na sześć ostatnich odcinków pierwszego sezonu w powracającej roli Willa – nowego sąsiada, który zaprzyjaźnia się ze Scarlett i jej współlokatorem.


Lauren Cohan (The Walking Dead) pojawi się gościnnie w serialu „Prawo i porządek: Sekcja specjalna„. W odcinku pt. „Legitimage Rape”, planowanym na koniec marca, aktorka wcieli się w Avery Jordan – popularną dziennikarkę sportową, która oskarża swojego operatora (tej roli jeszcze nie obsadzono) o gwałt. Kiedy okazuje się, że zaszła w ciążę, postanawia zachować dziecko.


Catherine O’Hara („Kevin sam w domu”, „SCTV Network 90”) zobaczymy w pilocie komedii „To My Future Assistant” stacji Fox. Produkcja, która oparta jest o bloga i nadchodzącą książkę „To My Assistant” Lydii Whitlock, skupia się na asystentach pracujących w dużej nowojorskiej kancelarii prawnej. Są dla siebie jak rodzina i pomagają sobie nawzajem w utarczkach z irytującym szefostwem. Laureatka Emmy wcieli się w Magdę – utalentowaną, stylową i wpływową prawniczkę; kobietę, która tylko udaje, że może być czyimś przyjacielem.


Geoff Stults („Siódme niebo”, The Finder) to najnowszy dodatek do obsady pilota „Enlisted„. Aktor wcieli się w sierżanta Pete’a Waitsa – dumnego, lojalnego i zabawnego urodzonego przywódcę. Obejmuje on dowództwo nad oddziałem ciągle odurzonych czyścicieli czołgów.


Mandy Moore („Szkoła uczuć”, Tron: Uprising) otrzymała jedną z trzech głównych kobiecych ról w pilocie „Pulling„. Jej postać, Louise, pragnie upolować sobie męża, ale agresywne taktyki nie wychodzą jej na dobre.


Eloise Mumford (The River) powraca na antenę ABC w pilocie dramatu „Reckless” jako Sarah, żona głównego bohatera, niesprawiedliwie uwięziona podczas politycznej rewolty.

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Endgame – Avengers w komiksach mieli…

W obliczu przyszłorocznego Avengers: Endgame chcemy Wam zaprezentować listę najważniejszych historii, w których drużyna Mścicieli…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Endgame – fani MCU tworzą…

Fani MCU tworzą już liczne fanarty do Avengers: Endgame - trzeba przyznać, że niektóre prace…

Michał Kujawiński
-

Venom – lubicie, nie lubicie? Za…

Filmowy Venom odniósł duży sukces finansowy i prawdopodobnie możemy spodziewać się drugiej odsłony. Spójrzmy jednak,…

Norbert Zaskórski
-

Bumblebee – recenzja filmu

Bumblebee to spin-off serii Transformers, którego bohaterem jest tytułowy Autobot. Tym razem za sterami produkcji…

Ocena recenzenta:
8
Michał Kujawiński
-

Marvel – do kogo należą bohaterowie…

Rok 2018 był niezwykle ważny dla produkcji Marvela. Nastąpiło wiele przełomowych rzeczy, które zmieniły wiele…

Michalina Reda
-

Spider-Man: Daleko od domu – wyciekły…

Spider-Man: Daleko od domu to nadchodzący film MCU, w którym powróci Peter Parker. I choć…

Co o tym sądzisz?