Przeczytaj w weekend

Castingowe nowinki serialowe – 20.02.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali Nashville, "Pod kopułą", "Prawo i porządek: Sekcja specjalna", "To My Future Assistant", "Enlisted", "Pulling" i "Reckless". Jak zwykle uwaga na możliwe spoilery.

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali Nashville, "Pod kopułą", "Prawo i porządek: Sekcja specjalna", "To My Future Assistant", "Enlisted", "Pulling" i "Reckless". Jak zwykle uwaga na możliwe spoilery.

Janusz Wyczołek

Janusz Wyczołek

Rachelle Lefevre (A Gifted Man) trafia "Pod kopułę". Aktorka wcieli się w reporterkę śledczą z Chester's Mill.


Chris Carmack ("Efekt Motyla 3", "Błękitna głębia 2") dołącza do obsady Nashville na sześć ostatnich odcinków pierwszego sezonu w powracającej roli Willa - nowego sąsiada, który zaprzyjaźnia się ze Scarlett i jej współlokatorem.


Lauren Cohan (The Walking Dead) pojawi się gościnnie w serialu "Prawo i porządek: Sekcja specjalna". W odcinku pt. "Legitimage Rape", planowanym na koniec marca, aktorka wcieli się w Avery Jordan - popularną dziennikarkę sportową, która oskarża swojego operatora (tej roli jeszcze nie obsadzono) o gwałt. Kiedy okazuje się, że zaszła w ciążę, postanawia zachować dziecko.


Catherine O'Hara ("Kevin sam w domu", "SCTV Network 90") zobaczymy w pilocie komedii "To My Future Assistant" stacji Fox. Produkcja, która oparta jest o bloga i nadchodzącą książkę "To My Assistant" Lydii Whitlock, skupia się na asystentach pracujących w dużej nowojorskiej kancelarii prawnej. Są dla siebie jak rodzina i pomagają sobie nawzajem w utarczkach z irytującym szefostwem. Laureatka Emmy wcieli się w Magdę - utalentowaną, stylową i wpływową prawniczkę; kobietę, która tylko udaje, że może być czyimś przyjacielem.


Geoff Stults ("Siódme niebo", The Finder) to najnowszy dodatek do obsady pilota "Enlisted". Aktor wcieli się w sierżanta Pete'a Waitsa - dumnego, lojalnego i zabawnego urodzonego przywódcę. Obejmuje on dowództwo nad oddziałem ciągle odurzonych czyścicieli czołgów.


Mandy Moore ("Szkoła uczuć", Tron: Uprising) otrzymała jedną z trzech głównych kobiecych ról w pilocie "Pulling". Jej postać, Louise, pragnie upolować sobie męża, ale agresywne taktyki nie wychodzą jej na dobre.


Eloise Mumford (The River) powraca na antenę ABC w pilocie dramatu "Reckless" jako Sarah, żona głównego bohatera, niesprawiedliwie uwięziona podczas politycznej rewolty.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV