Repertuar kin Nowość Program TV

Castingowe nowinki serialowe – 20.02.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali Nashville, "Pod kopułą", "Prawo i porządek: Sekcja specjalna", "To My Future Assistant", "Enlisted", "Pulling" i "Reckless". Jak zwykle uwaga na możliwe spoilery.

Rachelle Lefevre (A Gifted Man) trafia „Pod kopułę„. Aktorka wcieli się w reporterkę śledczą z Chester’s Mill.


Chris Carmack („Efekt Motyla 3”, „Błękitna głębia 2”) dołącza do obsady Nashville na sześć ostatnich odcinków pierwszego sezonu w powracającej roli Willa – nowego sąsiada, który zaprzyjaźnia się ze Scarlett i jej współlokatorem.


Lauren Cohan (The Walking Dead) pojawi się gościnnie w serialu „Prawo i porządek: Sekcja specjalna„. W odcinku pt. „Legitimage Rape”, planowanym na koniec marca, aktorka wcieli się w Avery Jordan – popularną dziennikarkę sportową, która oskarża swojego operatora (tej roli jeszcze nie obsadzono) o gwałt. Kiedy okazuje się, że zaszła w ciążę, postanawia zachować dziecko.


Catherine O’Hara („Kevin sam w domu”, „SCTV Network 90”) zobaczymy w pilocie komedii „To My Future Assistant” stacji Fox. Produkcja, która oparta jest o bloga i nadchodzącą książkę „To My Assistant” Lydii Whitlock, skupia się na asystentach pracujących w dużej nowojorskiej kancelarii prawnej. Są dla siebie jak rodzina i pomagają sobie nawzajem w utarczkach z irytującym szefostwem. Laureatka Emmy wcieli się w Magdę – utalentowaną, stylową i wpływową prawniczkę; kobietę, która tylko udaje, że może być czyimś przyjacielem.


Geoff Stults („Siódme niebo”, The Finder) to najnowszy dodatek do obsady pilota „Enlisted„. Aktor wcieli się w sierżanta Pete’a Waitsa – dumnego, lojalnego i zabawnego urodzonego przywódcę. Obejmuje on dowództwo nad oddziałem ciągle odurzonych czyścicieli czołgów.


Mandy Moore („Szkoła uczuć”, Tron: Uprising) otrzymała jedną z trzech głównych kobiecych ról w pilocie „Pulling„. Jej postać, Louise, pragnie upolować sobie męża, ale agresywne taktyki nie wychodzą jej na dobre.


Eloise Mumford (The River) powraca na antenę ABC w pilocie dramatu „Reckless” jako Sarah, żona głównego bohatera, niesprawiedliwie uwięziona podczas politycznej rewolty.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – trolle atakują film…

Na portalu Rotten Tomatoes doszło do zbiorowej akcji, w ramach której internauci zaczęli wystawiać filmowi…

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead- co się wydarzy w 11. odcinku? Mamy opis fabuły, zdjęcia i zwiastun…

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.