Repertuar kin Nowość Program TV

Castingowe nowinki serialowe – 28.09.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali "The Royals", Chicago PD, House of Lies, "Chasing Life", The Black Box, Revenge, "Dominion", Lost Girl, The Neighbors, Intelligence, Hostages i Scandal.

Dalsze informacje o poniższych serialach znaleźć możecie klikając na ich tytuły.

 

The Royals

Haley Lu Richardson (Ravenswood) w pilocie „The Royals” wcieli się w Ofelię. W obsadzie znajdzie się również Alexandra Park.


Dominion

W meadseasonowej produkcji NBC w regularnej roli zobaczymy Archiego Kao. Aktor zagra Jina, który odpowiedzialny jest sprawy techniczne oraz monitoring w jednostce obserwacyjnej.

W kilku odcinkach wystąpi także Robin Weigert. Oglądający Chicago Fire poznali ją w 23. epizodzie.

Kolejnym dodatkiem do obsady jest America Olivo. Aktorka wcieli się w Laurę Dawson – bizneswoman i żonę Antonio Dawsona.


House of Lies

Genevieve Angelson pojawi się w dziewięciu z dwunastu odcinków jako Caitlyn – młoda, naiwna konsultantka, która pracuje dla Marty’ego i jest nowym obiektem westchnień Douga.


Chasing Life

W nowym serialu ABC Family w roli powracającej zobaczymy Andy’ego Mientusa. Aktor zagra młodego mężczyznę o imieniu Jackson, a po raz pierwszy zobaczyć mamy go w piątym odcinku.


The Black Box

Terry Kinney wcieli się w doktora Owena Morely, byłego nauczyciela i mentora głównej bohaterki.


Revenge

Annabelle Stephenson zagra postać Jenny – narwaną piękność i potencjalną miłość Daniela, która wychowywała się w Long Island, ale z dala od społeczności Hampton. Będzie to rola powracająca.


Dominion

Do obsady serialu opartego na bohaterach filmu „Legion” z 2010 roku dołączają: Anthony Stewart HeadRoxanne McKeeLuke Allen-Gale i Shivani Ghai. Head wcieli się w przewodniczącego Senatu Vegi, jednego z ostatnich ocalałych miast; McKee zagra namiastkę księżniczki; Allen-Gale – potomka jednej z rządzących rodzin, a Ghai gościnnie wystąpi jako zagraniczny dyplomata.


Lost Girl

Lindę Hamilton i Kyle’a Schmida zobaczymy gościnnie w czwartym sezonie. Hamilton ponownie wcieli się w Acacię, twardą i bezwzględną zabójczynię. Schmid wystąpi w kilkuodcinkowym wątku.


The Neighbors

Reginald VelJohnson i Meredith Baxter ponownie wcielą się w rodziców – tym razem w serialu The Neighbors. Aktorzy pojawią się gościnnie w odcinku z okazji Święta Dziękczynienia.


Intelligence

Stacja CBS znalazła żonę dla głównego bohatera – zagra ją Zuleikha Robinson. Amelia, bo tak postać ma na imię, to „agentka wywiadu, która już od jakiegoś czasu nie była na służbie”. Będzie to rola powracająca.

W kilku odcinkach (na pewno drugim, czwartym i szóstym) zobaczymy także Thomasa Aranę; aktor wcieli się w postać Adama Weatherly’ego, szefa wywiadu. Dowodzący sprawdza się na swoim stanowisku, ale wie, że w ważnych sprawach musi polegać na podwładnych.


Hostages

Rolę powracającą otrzymała Joanne Kelly, która wcieli się w ambitną ambasadorkę i siostrę Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych.


Scandal

Kilkuodcinkowy występ w Skandalu zaliczy Jack Coleman. Jak to zwykle w przypadku seriali Shondy Rhimes bywa, niewiele wiadomo o granej przez aktora postaci Daniela Douglasa, ale ma ona mieć pewne powiązania z gladiatorami.

 

 

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
-

Avengers: Endgame – żaden z bohaterów…

Do sieci trafiła kolejna teoria dotycząca fabuły filmu Avengers: Endgame. Jeden z fanów założył scenariusz,…

Michalina Reda
-

The Mandalorian – oto główna obsada…

The Mandalorian to nowy serial ze świata Gwiezdnych Wojen. Dziś ogłoszono, kogo zobaczymy w obsadzie…

Adam Siennica
-

Kobiety mafii 2 – zwiastun nowego…

Kobiety mafii 2 to kontynuacja hitu Patryka Vegi, która opowiada o kobietach w świecie gangsterów.…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Carol gotowa do…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Kapitan Marvel. Widzimy na nim tytułową bohaterkę gotową…

Norbert Zaskórski
-

Predator – nieużyty szkic koncepcyjny przedstawia…

W sieci pojawił się nieużyty szkic koncepcyjny przedstawiający oblicze Ultimate Predatora z tegorocznego widowiska o…

Adam Siennica
-

Kapitan Marvel – czy postać z…

Brie Larson gra tytułową rolę w filmie Kapitan Marvel. Podczas wywiadu udzielonego na brazylijskim Comic…

Co o tym sądzisz?