Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Castingowe nowinki serialowe – 28.09.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali "The Royals", Chicago PD, House of Lies, "Chasing Life", The Black Box, Revenge, "Dominion", Lost Girl, The Neighbors, Intelligence, Hostages i Scandal.

Dalsze informacje o poniższych serialach znaleźć możecie klikając na ich tytuły.

 

The Royals

Haley Lu Richardson (Ravenswood) w pilocie „The Royals” wcieli się w Ofelię. W obsadzie znajdzie się również Alexandra Park.


Dominion

W meadseasonowej produkcji NBC w regularnej roli zobaczymy Archiego Kao. Aktor zagra Jina, który odpowiedzialny jest sprawy techniczne oraz monitoring w jednostce obserwacyjnej.

W kilku odcinkach wystąpi także Robin Weigert. Oglądający Chicago Fire poznali ją w 23. epizodzie.

Kolejnym dodatkiem do obsady jest America Olivo. Aktorka wcieli się w Laurę Dawson – bizneswoman i żonę Antonio Dawsona.


House of Lies

Genevieve Angelson pojawi się w dziewięciu z dwunastu odcinków jako Caitlyn – młoda, naiwna konsultantka, która pracuje dla Marty’ego i jest nowym obiektem westchnień Douga.


Chasing Life

W nowym serialu ABC Family w roli powracającej zobaczymy Andy’ego Mientusa. Aktor zagra młodego mężczyznę o imieniu Jackson, a po raz pierwszy zobaczyć mamy go w piątym odcinku.


The Black Box

Terry Kinney wcieli się w doktora Owena Morely, byłego nauczyciela i mentora głównej bohaterki.


Revenge

Annabelle Stephenson zagra postać Jenny – narwaną piękność i potencjalną miłość Daniela, która wychowywała się w Long Island, ale z dala od społeczności Hampton. Będzie to rola powracająca.


Dominion

Do obsady serialu opartego na bohaterach filmu „Legion” z 2010 roku dołączają: Anthony Stewart HeadRoxanne McKeeLuke Allen-Gale i Shivani Ghai. Head wcieli się w przewodniczącego Senatu Vegi, jednego z ostatnich ocalałych miast; McKee zagra namiastkę księżniczki; Allen-Gale – potomka jednej z rządzących rodzin, a Ghai gościnnie wystąpi jako zagraniczny dyplomata.


Lost Girl

Lindę Hamilton i Kyle’a Schmida zobaczymy gościnnie w czwartym sezonie. Hamilton ponownie wcieli się w Acacię, twardą i bezwzględną zabójczynię. Schmid wystąpi w kilkuodcinkowym wątku.


The Neighbors

Reginald VelJohnson i Meredith Baxter ponownie wcielą się w rodziców – tym razem w serialu The Neighbors. Aktorzy pojawią się gościnnie w odcinku z okazji Święta Dziękczynienia.


Intelligence

Stacja CBS znalazła żonę dla głównego bohatera – zagra ją Zuleikha Robinson. Amelia, bo tak postać ma na imię, to „agentka wywiadu, która już od jakiegoś czasu nie była na służbie”. Będzie to rola powracająca.

W kilku odcinkach (na pewno drugim, czwartym i szóstym) zobaczymy także Thomasa Aranę; aktor wcieli się w postać Adama Weatherly’ego, szefa wywiadu. Dowodzący sprawdza się na swoim stanowisku, ale wie, że w ważnych sprawach musi polegać na podwładnych.


Hostages

Rolę powracającą otrzymała Joanne Kelly, która wcieli się w ambitną ambasadorkę i siostrę Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych.


Scandal

Kilkuodcinkowy występ w Skandalu zaliczy Jack Coleman. Jak to zwykle w przypadku seriali Shondy Rhimes bywa, niewiele wiadomo o granej przez aktora postaci Daniela Douglasa, ale ma ona mieć pewne powiązania z gladiatorami.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – trolle atakują film…

Na portalu Rotten Tomatoes doszło do zbiorowej akcji, w ramach której internauci zaczęli wystawiać filmowi…

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead- co się wydarzy w 11. odcinku? Mamy opis fabuły, zdjęcia i zwiastun…

Piotr Piskozub
-

Fani pytają o przyszłość Defenders. Szef…

Szef Marvel Television, Jeph Loeb, napisał list otwarty, w której odniósł się do ekranowej przyszłości…

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.