Castingowe nowinki serialowe – 28.09.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali "The Royals", Chicago PD, House of Lies, "Chasing Life", The Black Box, Revenge, "Dominion", Lost Girl, The Neighbors, Intelligence, Hostages i Scandal.

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali "The Royals", Chicago PD, House of Lies, "Chasing Life", The Black Box, Revenge, "Dominion", Lost Girl, The Neighbors, Intelligence, Hostages i Scandal.

Janusz Wyczołek
Janusz Wyczołek

Dalsze informacje o poniższych serialach znaleźć możecie klikając na ich tytuły.

 

"The Royals"

Haley Lu Richardson (Ravenswood) w pilocie "The Royals" wcieli się w Ofelię. W obsadzie znajdzie się również Alexandra Park.


"Dominion"

W meadseasonowej produkcji NBC w regularnej roli zobaczymy Archiego Kao. Aktor zagra Jina, który odpowiedzialny jest sprawy techniczne oraz monitoring w jednostce obserwacyjnej.

W kilku odcinkach wystąpi także Robin Weigert. Oglądający Chicago Fire poznali ją w 23. epizodzie.

Kolejnym dodatkiem do obsady jest America Olivo. Aktorka wcieli się w Laurę Dawson - bizneswoman i żonę Antonio Dawsona.


House of Lies

Genevieve Angelson pojawi się w dziewięciu z dwunastu odcinków jako Caitlyn - młoda, naiwna konsultantka, która pracuje dla Marty'ego i jest nowym obiektem westchnień Douga.


"Chasing Life"

W nowym serialu ABC Family w roli powracającej zobaczymy Andy'ego Mientusa. Aktor zagra młodego mężczyznę o imieniu Jackson, a po raz pierwszy zobaczyć mamy go w piątym odcinku.


The Black Box

Terry Kinney wcieli się w doktora Owena Morely, byłego nauczyciela i mentora głównej bohaterki.


Revenge

Annabelle Stephenson zagra postać Jenny - narwaną piękność i potencjalną miłość Daniela, która wychowywała się w Long Island, ale z dala od społeczności Hampton. Będzie to rola powracająca.


"Dominion"

Do obsady serialu opartego na bohaterach filmu "Legion" z 2010 roku dołączają: Anthony Stewart HeadRoxanne McKeeLuke Allen-Gale i Shivani Ghai. Head wcieli się w przewodniczącego Senatu Vegi, jednego z ostatnich ocalałych miast; McKee zagra namiastkę księżniczki; Allen-Gale - potomka jednej z rządzących rodzin, a Ghai gościnnie wystąpi jako zagraniczny dyplomata.


Lost Girl

Lindę Hamilton i Kyle'a Schmida zobaczymy gościnnie w czwartym sezonie. Hamilton ponownie wcieli się w Acacię, twardą i bezwzględną zabójczynię. Schmid wystąpi w kilkuodcinkowym wątku.


The Neighbors

Reginald VelJohnson i Meredith Baxter ponownie wcielą się w rodziców - tym razem w serialu The Neighbors. Aktorzy pojawią się gościnnie w odcinku z okazji Święta Dziękczynienia.


Intelligence

Stacja CBS znalazła żonę dla głównego bohatera - zagra ją Zuleikha Robinson. Amelia, bo tak postać ma na imię, to "agentka wywiadu, która już od jakiegoś czasu nie była na służbie". Będzie to rola powracająca.

W kilku odcinkach (na pewno drugim, czwartym i szóstym) zobaczymy także Thomasa Aranę; aktor wcieli się w postać Adama Weatherly'ego, szefa wywiadu. Dowodzący sprawdza się na swoim stanowisku, ale wie, że w ważnych sprawach musi polegać na podwładnych.


Hostages

Rolę powracającą otrzymała Joanne Kelly, która wcieli się w ambitną ambasadorkę i siostrę Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych.


Scandal

Kilkuodcinkowy występ w Skandalu zaliczy Jack Coleman. Jak to zwykle w przypadku seriali Shondy Rhimes bywa, niewiele wiadomo o granej przez aktora postaci Daniela Douglasa, ale ma ona mieć pewne powiązania z gladiatorami.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV