Castingowy zawrót główy

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Ostatnie dni to prawdziwy wysyp informacji castingowych. Aktorzy dołączają do wielu nowych seriali, bo na dniach mają ruszyć zdjęcia do pilotowych odcinków. Produkcje walczą o zamówienie na przyszły sezon.

Zatrudnienie znalazła choćby gwiazda ostatnich dwóch sezonów "24" - Annie Wersching, która zagra jedną z głównych ról w nowym dramacie ABC - "Partners". Fabuła skupia się na dwóch kobietach detektywach, które są bardzo lojalne wobec siebie, ponieważ ukrywają tajemnicę, że są siostrami.

Wiemy już jak nazywa się nowa komedia stacji FOX, w której główną rolę gra Zooey Deschanel. Do obsady "Chicks and Dicks" dołączyli Jake M. Johnson and Max Greenfield. Produkcja opowiadać ma o seksualnej polityce młodych kobiet i mężczyzn. Akcja skupia się na Jessice (Deschanel), optymistycznej nauczycielce z podstawówki, która nie ma szczęścia w miłości.

Gwiazda "The O.C." - Rachel Bilson zagra główną rolę w nowym serialu stacji The CW "Hart of Dixie". Historia skupia się na skupia się na młodej lekarce z Nowego Jorku, który odziedzicza klinikę lekarską w małym miasteczku. Leila Gerstein napisała scenariusz i jest producentem wykonawczym z Joshem Schwartzem ("Chuck", "Gossip Girl").

Pierwszym aktorem, który dołączył do komedii FOXa - "Family Album" jest Rob Huebel. Ciekawy projekt ma dziać się w czasie rzeczywistym i skupia się na głowie rodziny, który chcąc spędzić czas z bliskimi, wyrusza razem z nimi na wakacje.

Z kolei gwiazda "Battlestar Galactica" - Jamie Bamber dołączył do obsady nowego serialu stacji NBC pod tytułem "17th Precinct". Produkcja ma opowiadać o pracy policjantów w świecie, w którym rządzi magia, a nie nauka. Bamber zagra jednego z detektywów.

Poznaliśmy kolejnego aktora, który zagra w nowym serialu stacji HBO pod tytułem "Luck". Jest to Shaun Toub, który wcieli się w Doktora Khana. Serial to prowokacyjne spojrzenie na świat wyścigów konnych - właścicieli, hazardzistów, dżokejów i graczy tej branży. Za projekt odpowiadają Michael Mann (reżyseria) i David Milch (scenariusz).

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV