CD Projekt RED uruchamia sklep. Zobacz świetne gadżety z Wiedźmina i Cyberpunk 2077

Miłośnicy produkcji CD Projekt RED mogą wzbogacić swoją kolekcję o gadżety z gier Wiedźmin 3: Dziki Gon czy Cyberpunk 2077.

Miłośnicy produkcji CD Projekt RED mogą wzbogacić swoją kolekcję o gadżety z gier Wiedźmin 3: Dziki Gon czy Cyberpunk 2077.

CD Projekt RED wystartowało ze swoim sklepem internetowym. Z pewnością zainteresuje on wielu graczy - można znaleźć w nim gadżety z produkcji od tego studia. W ofercie znajdują się m.in. koszulki, bluzy czy czapki z popularnych gier, takich jak Wiedźmin 3: Dziki Gon, Gwint czy nadchodzący Cyberpunk 2077.

Zdecydowanie najbardziej imponującym produktem jest figurka przedstawiająca Geralta - Ronina. Ma ona 30 cm wysokości, wykonano ją z dbałością o najmniejsze detale, a także ręcznie malowano. Ma to jednak swoją cenę - za gadżet ten trzeba zapłacić... 939,80 zł. Premiera figurki zaplanowana została na ostatni kwartał tego roku.

Z wyglądem figurki możecie zapoznać się już teraz - jej zdjęcia zobaczycie w poniższej galerii. W dalszej części znajdziecie też inne produkty, w tym koszulki.

Źródło: eu.store.cdprojektred.com / fot. eu.store.cdprojektred.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV