Chilling Adventures of Sabrina – pierwszy zwiastun nowego serialu Netflixa

Netflix opublikował pierwszy zwiastun serialu Chilling Adventures of Sabrina, który będzie mroczną adaptacją komiksu pod tym samym tytułem.

Netflix opublikował pierwszy zwiastun serialu Chilling Adventures of Sabrina, który będzie mroczną adaptacją komiksu pod tym samym tytułem.

Czarownica Sabrina to kolejna postać z wydawnictwa komiksów Archie Comics, z którego wywodzi się także znany serial Riverdale. Fani doskonale pamiętają ją również z serialu z lat 90. zatytułowanego Sabrina, nastoletnia czarownica. Do sieci trafiła właśnie pierwsza zapowiedź nowego serialu Netflixa zatytułowanego Chilling Adventures of Sabrina.

Nowy serial na platformie Netflix będzie różnił się od pierwszej produkcji z tą bohaterką. Klimat ma być o wiele mroczniejszy i przypominać będzie Dziecko Rosemary i Egzorcysta. W głównej roli wystąpi Kiernan Shipka.

Premiera serialu 26 października na Netflix.

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV