Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

Chirurdzy – kiedy koniec serialu? Ellen Pompeo tajemniczo

Chirurdzy to serial, który powraca z 15. sezonem, jednak - jak się okazuje - jego główna gwiazda jest już zmęczona swoją rolą. Czy Ellen Pompeo właśnie zapowiedziała finał?
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Chirurdzy to serial medyczny ABC, który jest nowym rekordzistą w historii stacji – produkcja otrzymała zamówienie na 15. sezon, pokonując tym samym The Adventures of Ozzie and Harriett z 1952 roku (łącznie 14 sezonów). W USA produkcja zadebiutowała minionego wieczora.

Choć popularność serialu nie maleje, aktorzy są już nieco zmęczeni pracą nad produkcją. Wskazywać na to może nowa wypowiedź Ellen Pompeo, odtwórczyni roli Meredith Grey, która przewodzi Chirurgom od początku trwania serialu. W nowym wywiadzie dla Entertainment Weekly, aktorka promowała nadchodzący 15. sezon i w pewnym momencie tajemniczo dodała, że z jej punktu widzenia może być to jeden z ostatnich. Jak mówi:

Oczywiście nie jestem przygotowana na to, by zdradzać w tym momencie jakieś oficjalne informacje na temat mojej przyszłości w serialu, ale naprawdę czuję, że opowiedzieliśmy już zdecydowaną większość tej historii. Najwyższy czas na jakąś zmianę. Ja zdecydowanie szukam zmiany.

Kontrakt aktorki wygasa w roku 2020, a z powyższej wypowiedzi nietrudno wywnioskować, że na tę chwilę Pompeo nie jest zainteresowana jego przedłużeniem. Oznaczać to może, że nadchodzący 15. sezon i ewentualna seria numer 16 mogą być finałowymi odsłonami serialu. Oczywiście istnieje też możliwość, że Meredith Grey zniknie z serialu, a ten mimo to będzie trwał dalej, jednak biorąc pod uwagę rangę postaci, wielu fanom wydaje się to raczej mało prawdopodobne. Wcześniej zarówno aktorka, jak i twórczyni serialu, Shonda Rhimes, mówiły, że pozostaną w produkcji tak długo, jak długo pozostanie w niej ta druga.

Poza wypowiedzią Pompeo, na tę chwilę nie ma planów by oficjalnie zakończyć lub przedłużyć serię. Musimy poczekać na rozwój wydarzeń.

Plotka
-
-

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers 4 to koniec Kapitana Ameryki…

Chris Evans poruszył kilka wątków związanych z filmem Avengers 4, w tym ten, czy produkcja…

Michał Czubak
-

Bronie z przeszłością, czyli arsenał w…

Gra zaoferuje ponad 50 różnych rodzajów broni z epoki. Od podręcznych rewolwerów, po strzelby czy…

Piotr Piskozub
-

Tom Hiddleston na plakacie dorysował Lokiego.…

Ekranowy Loki z MCU, Tom Hiddleston, w humorystyczny sposób dorysował Lokiego na plakacie jednego z…

Piotr Piskozub
-

Ant-Man – wielka frajda na planie…

W sieci pojawiła się galeria zakulisowych zdjęć z filmów Ant-Man i Ant-Man i Osa.

Adam Siennica
-

Zimna wojna – Lars Ulrich z…

Zimna wojna nadal porywa serca różnych widzów na zachodzie. Kolejnym jest Lars Urlich, którego doskonale…

Adam Siennica
-

The Mandalorian – zdjęcie pokazuje broń…

The Mandalorian to pierwszy aktorski serial osadzony w świecie Gwiezdnych Wojen. Jon Favreau, twórca tej…

Co o tym sądzisz?