Repertuar kin Nowość Program TV

Chirurdzy – kiedy koniec serialu? Ellen Pompeo tajemniczo

Chirurdzy to serial, który powraca z 15. sezonem, jednak - jak się okazuje - jego główna gwiazda jest już zmęczona swoją rolą. Czy Ellen Pompeo właśnie zapowiedziała finał?
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Chirurdzy to serial medyczny ABC, który jest nowym rekordzistą w historii stacji – produkcja otrzymała zamówienie na 15. sezon, pokonując tym samym The Adventures of Ozzie and Harriett z 1952 roku (łącznie 14 sezonów). W USA produkcja zadebiutowała minionego wieczora.

Choć popularność serialu nie maleje, aktorzy są już nieco zmęczeni pracą nad produkcją. Wskazywać na to może nowa wypowiedź Ellen Pompeo, odtwórczyni roli Meredith Grey, która przewodzi Chirurgom od początku trwania serialu. W nowym wywiadzie dla Entertainment Weekly, aktorka promowała nadchodzący 15. sezon i w pewnym momencie tajemniczo dodała, że z jej punktu widzenia może być to jeden z ostatnich. Jak mówi:

Oczywiście nie jestem przygotowana na to, by zdradzać w tym momencie jakieś oficjalne informacje na temat mojej przyszłości w serialu, ale naprawdę czuję, że opowiedzieliśmy już zdecydowaną większość tej historii. Najwyższy czas na jakąś zmianę. Ja zdecydowanie szukam zmiany.

Kontrakt aktorki wygasa w roku 2020, a z powyższej wypowiedzi nietrudno wywnioskować, że na tę chwilę Pompeo nie jest zainteresowana jego przedłużeniem. Oznaczać to może, że nadchodzący 15. sezon i ewentualna seria numer 16 mogą być finałowymi odsłonami serialu. Oczywiście istnieje też możliwość, że Meredith Grey zniknie z serialu, a ten mimo to będzie trwał dalej, jednak biorąc pod uwagę rangę postaci, wielu fanom wydaje się to raczej mało prawdopodobne. Wcześniej zarówno aktorka, jak i twórczyni serialu, Shonda Rhimes, mówiły, że pozostaną w produkcji tak długo, jak długo pozostanie w niej ta druga.

Poza wypowiedzią Pompeo, na tę chwilę nie ma planów by oficjalnie zakończyć lub przedłużyć serię. Musimy poczekać na rozwój wydarzeń.

Plotka
-
-

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.