Repertuar kin Nowość Program TV

Chirurdzy – kiedy koniec serialu? Ellen Pompeo tajemniczo

Chirurdzy to serial, który powraca z 15. sezonem, jednak - jak się okazuje - jego główna gwiazda jest już zmęczona swoją rolą. Czy Ellen Pompeo właśnie zapowiedziała finał?
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Chirurdzy to serial medyczny ABC, który jest nowym rekordzistą w historii stacji – produkcja otrzymała zamówienie na 15. sezon, pokonując tym samym The Adventures of Ozzie and Harriett z 1952 roku (łącznie 14 sezonów). W USA produkcja zadebiutowała minionego wieczora.

Choć popularność serialu nie maleje, aktorzy są już nieco zmęczeni pracą nad produkcją. Wskazywać na to może nowa wypowiedź Ellen Pompeo, odtwórczyni roli Meredith Grey, która przewodzi Chirurgom od początku trwania serialu. W nowym wywiadzie dla Entertainment Weekly, aktorka promowała nadchodzący 15. sezon i w pewnym momencie tajemniczo dodała, że z jej punktu widzenia może być to jeden z ostatnich. Jak mówi:

Oczywiście nie jestem przygotowana na to, by zdradzać w tym momencie jakieś oficjalne informacje na temat mojej przyszłości w serialu, ale naprawdę czuję, że opowiedzieliśmy już zdecydowaną większość tej historii. Najwyższy czas na jakąś zmianę. Ja zdecydowanie szukam zmiany.

Kontrakt aktorki wygasa w roku 2020, a z powyższej wypowiedzi nietrudno wywnioskować, że na tę chwilę Pompeo nie jest zainteresowana jego przedłużeniem. Oznaczać to może, że nadchodzący 15. sezon i ewentualna seria numer 16 mogą być finałowymi odsłonami serialu. Oczywiście istnieje też możliwość, że Meredith Grey zniknie z serialu, a ten mimo to będzie trwał dalej, jednak biorąc pod uwagę rangę postaci, wielu fanom wydaje się to raczej mało prawdopodobne. Wcześniej zarówno aktorka, jak i twórczyni serialu, Shonda Rhimes, mówiły, że pozostaną w produkcji tak długo, jak długo pozostanie w niej ta druga.

Poza wypowiedzią Pompeo, na tę chwilę nie ma planów by oficjalnie zakończyć lub przedłużyć serię. Musimy poczekać na rozwój wydarzeń.

Plotka
-
-

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

-

Avengers: Endgame – żaden z bohaterów…

Do sieci trafiła kolejna teoria dotycząca fabuły filmu Avengers: Endgame. Jeden z fanów założył scenariusz,…

Norbert Zaskórski
-

Predator – nieużyty szkic koncepcyjny przedstawia…

W sieci pojawił się nieużyty szkic koncepcyjny przedstawiający oblicze Ultimate Predatora z tegorocznego widowiska o…

Adam Siennica
-

Kobiety mafii 2 – zwiastun nowego…

Kobiety mafii 2 to kontynuacja hitu Patryka Vegi, która opowiada o kobietach w świecie gangsterów.…

-

Kapitan Marvel – Carol gotowa do…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Kapitan Marvel. Widzimy na nim tytułową bohaterkę gotową…

Michalina Reda
-

Oficjalnie – powstanie Doktor Strange 2.…

Doktor Strange na pewno powstanie - dziś jest to już oficjalne. Wraz z nowiną ogłoszono,…

Adam Siennica
-

Kapitan Marvel – czy postać z…

Brie Larson gra tytułową rolę w filmie Kapitan Marvel. Podczas wywiadu udzielonego na brazylijskim Comic…

Co o tym sądzisz?