Cineman.pl - filmy na grudzień 2019. Lista nowości

Cineman.pl na grudzień 2019. Oto nowe filmy, które wejdą do oferty platformy VOD.

Cineman.pl na grudzień 2019. Oto nowe filmy, które wejdą do oferty platformy VOD.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  cineman.pl 

Cineman.pl przygotował na grudzień 2019 nowości, które znamy z ekranów kin. W tym przypadku przede wszystkim przykuwa uwagę Świat w ogniu, czyli trzecia część serii kina akcji z Gerardem Butlerem. Wiele osób zainteresuje również Brudna gra z Keirą Knightley oraz Ralphem Fiennesem.

Nie brak też europejskiego kina. Mamy tutaj takie filmy jak Królowa kier (Dania, Szwecja), dokument Maiden (Wielka Brytania), Przyjaźń bez granic (Niemcy, Francja) oraz Podwodną pułapkę 2 (Wielka Brytania i USA).

Istotna jest też premiera VOD dokumentu Nietykalny o niesławnym Harveyu Weinsteinie. Do niedawna najbardziej wpływowy producent w Hollywood, a obecnie człowiek postawiony w stan oskarżenia i walczący w sądzie. Wiele gwiazd oskarżyło go o molestowanie seksualne i gwałt.

Odmieńcy to thriller sf z Emile Hirshem. Mała Chloe mieszka z ojcem, który w obawiając się o jej bezpieczeństwo izoluje ją od świata zewnętrznego. Pewnego dnia zmęczona nieustanną kontrolą dziewczynka ucieka. Tuż za progiem domu odkrywa nowy, niepokojący i mroczny świat.

Więcej informacji o nowościach VOD możecie znaleźć na vod.naekranie.pl.

Źródło: cineman.pl / zdjęcie główne materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV