Cinemax oficjalnie potwierdza: premiera „The Knick” w sierpniu

Stacja Cinemax oficjalnie poinformowała, że nowy serial z Clivem Owenem w roli głównej zadebiutuje w ramówce w sierpniu.

Stacja Cinemax oficjalnie poinformowała, że nowy serial z Clivem Owenem w roli głównej zadebiutuje w ramówce w sierpniu.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Twórcą serialu jest Steven Soderbergh. The Knick to dramat medyczny rozgrywający się w 1900 roku w Nowym Jorku. Miejscem akcji będzie szpital Kinckerbocker. Pracujący w nim lekarze dokonują przełomów w medycynie w czasach, gdy nie słyszano jeszcze o antybiotykach, a śmiertelność była bardzo duża. Clive Owen wcieli się w chirurga pracującego w tym szpitalu, a projekt określany jest jako połączenie "Gangów Nowego Jorku" i "Ostrego Dyżuru".

Soderbergh będzie reżyserem całego pierwszego sezonu, który składać się ma z dziesięciu odcinków. Premiera zaplanowana jest na 8 sierpnia 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV