Cloak & Dagger - co w kolejnym odcinku? [WIDEO]

W sieci pojawił się zwiastun kolejnego odcinka serialu Marvela od Freeform.

W sieci pojawił się zwiastun kolejnego odcinka serialu Marvela od Freeform.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Serial Marvel’s Cloak and Dagger powróci z 4. odcinkiem 2. sezonu 18 kwietnia. Został on zatytułowany Rabbit Hold. Pojawił się zwiastun promujący ten epizod.

Źródło: comicbookmovie.com/djęcie główne: Alfonso Brescian/Freeform

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV