Cloak & Dagger – oto nowe postacie w 2. sezonie. Zobacz zdjęcia

Marvel’s Cloak and Dagger powróci w tym roku z 2. sezonem. Do sieci trafiły zdjęcia nowych bohaterów serialu Marvela.

Marvel’s Cloak and Dagger powróci w tym roku z 2. sezonem. Do sieci trafiły zdjęcia nowych bohaterów serialu Marvela.

Marvel's Cloak and Dagger to zeszłoroczny serial Marvela, w którym dwoje nastolatków – Tandy Bowen i Tyrone Johnson – odnajduje w sobie supermoce. Młodzi zakochują się w sobie i szybką orientują się, że są lepsi razem niż osobno.

Pierwszy podwójny odcinek zadebiutuje już 4 kwietnia. Freeform opublikował zdjęcia oraz opisy nowych bohaterów serialu, które znajdziecie w galerii poniżej. W aktorów wcielą się odpowiednio Brooklyn McLinn, Dilshad Vadsaria oraz Cecilia Leal.

Marvel's Cloak and Dagger– premiera 2. sezonu już 4 kwietnia na Freeform.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Freeform

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV