Przeczytaj w weekend

Co w 2. sezonie „iZombie”?

Po emisji finału "iZombie" twórca serialu udzielił wywiadu i zdradzi kilka informacji o tym, co czeka widzów w 2. sezonie.

Po emisji finału "iZombie" twórca serialu udzielił wywiadu i zdradzi kilka informacji o tym, co czeka widzów w 2. sezonie.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  iZombie 

Rob Thomas, prowadzący producent wykonawczy i twórca "iZombie" zapowiada, że wątek Maxa Ragera chcącego zabić wszystkich zombie będzie dużą historią na 2. sezon. Mając wspólnego wroga, Liv i Blaine będą musieli współpracować. Widzowie mogą się spodziewać, że ta para będzie częściej razem na ekranie.

Blaine jednak nie stanie się nagle dobry. Twórca obiecuje, że nadal będzie on zły. Thomas potwierdza, że w 2. sezonie Blaine będzie człowiekiem i będzie dalej próbować prowadzić swój interes, oszukując swoich klientów zombie - w końcu Blaine będzie musiał udawać nadal zombie i jeszcze budować otoczkę strachu wokół siebie. Będą się bawić z tym konceptem.

Czytaj także: Nowe seriale z sezonu 2014/2015 warte nadrobienia

Wyjawia, że Suzuki, czyli komisarz policji zostanie pośmiertnie uznany za bohatera, a cała sprawa zostanie zamknięta. Clive jednak nie kupuje tej historii i będzie prowadzić śledztwo na własną rękę. Będzie poszukiwać Blaine, który według niego ma związek z Majorem. To ma być kolejny większy wątek na 2. sezon.

Thomas opowiada, że mogą pobawić się konceptem - "czy Major i Liv mogą nawiązać romantyczną relację?". Nie zapowiada jednak tutaj gorącego uczucia. Obiecuje jednak, że sam Major zmieni się, bo zabicie tych ludzi miało na niego wpływ. Będzie mniej niewinny i będzie mieć mroczniejsze spojrzenie na świat.

2. sezon "iZombie" zadebiutuje w USA jesienią 2015 roku. Serial jeszcze nie miał premiery w Polsce.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV