Cobra Kai - pierwsze zdjęcia z 3. sezonu serialu. W nowej odsłonie zobaczymy postacie z Karate Kid 2?
Być może w serialu Cobra Kai zobaczymy kolejne postacie z cyklu Karate Kid. Zadebiutowały zdjęcia z 3. sezonu produkcji.
Być może w serialu Cobra Kai zobaczymy kolejne postacie z cyklu Karate Kid. Zadebiutowały zdjęcia z 3. sezonu produkcji.

Serial Cobra Kai powróci w 2021 roku ze swoim 3. sezonem. Finał poprzedniej odsłony zostawił nas w napięciu po tym jak Miguel wylądował na OIOM-ie a Johnny stracił kontrolę nad Cobra Kai. W 3. sezonie zobaczymy jak Danny wyrusza na Okinawę w Japonii, aby poznawać tajemnice swojego mistrza, Pana Miyagi. Raport portalu Murphy's Multiverse wyjawia, że w nowej serii mogą pojawić się dwie postacie z filmu Karate Kid 2. Otóż mają to być Kumiko grana przez Tamlyn Tomitę oraz Chozen, w którego wcielił się Yuji Okumoto. Kumiko była obiektem westchnień Danny'ego w filmie a Chozen głównym antagonistą produkcji. Nie wiadomo jaki wpływ mieliby na historię w 3. sezonie.
Zadebiutowały pierwsze zdjęcia z nowej serii, które są dostępne poniżej.
Cobra Kai - premiera 3. sezonu w styczniu na platformie Netflix.
Źródło: EW.com/comicbook.com



naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1975, kończy 50 lat
ur. 1977, kończy 48 lat
ur. 1962, kończy 63 lat
ur. 1988, kończy 37 lat
ur. 1978, kończy 47 lat

