ComiXology Unlimited – Netflix wśród komiksów przez 30 dni za darmo

ComiXology Unlimited to zupełnie nowa usługa, która daje nieograniczony dostęp do tysięcy komiksów za 5.99 dolarów miesięcznie.

ComiXology Unlimited to zupełnie nowa usługa, która daje nieograniczony dostęp do tysięcy komiksów za 5.99 dolarów miesięcznie.

W ofercie ComiXology Unlimited znajdziecie komiksy wydawnictw: Image Comics, Dark Horse Comics, IDW Publishing, BOOM! Studios, Archie Comics, Valiant Entertainment, Fantagraphics Books i kilku innych. Wszystkie tytuły, które obejmuje abonament zawierają oznaczenie UNLIMITED na okładce. Już dziś możecie przeczytać takie hity jak: Attack on Titan, Buffy the Vampire Slayer, Hellboy: The Storm and the Fury, Żywe trupy, Saga 1-6, The Wicked + The Divine, The Umbrella Academy, Archie, The Boys, Conan, Lazarus, Scott Pilgrim, Appleseed, Love & Rockets, Criminal, 30 Days of Night, The Witcher: House of Glass, Outcast, Sex Criminals i wiele, wiele innych. Katalog tytułów ma pęcznieć z każdym tygodniem.

Obecnie abonamentowe pozycje są dostępne wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych. Według słów prezesa ComiXology Davida Steinbergera ma się to zmienić, gdyż podjął się misji, która ma za zadanie sprawić, by czytelnikiem komiksów był każdy człowieka na Ziemi. Osoby, które chcą przetestować jak działa usługa, dostają trzydziestodniowy bezpłatny dostęp. Ofertę można sprawdzić zarówno z poziomu strony internetowej, jak i aplikacji ComiXology na systemach Adroid, iOS, Windows oraz z poziomu Kindle Fire App. Komiksy oferowane w ramach abonamentu możemy pobierać bezpośrednio na dysk i czytać bez połączenia z internetem.

Czytaj także: AMC zamawia serial o historii komiksu od twórcy The Walking Dead

Nie jest to pierwsza tego typu usługa. Chociażby Marvel Comics posiada swoje Marvel Unlimited. Istnieją również niezależne platformy, jak chociażby Comicsfix, ComicBlitz czy serwis Scribd, który poza komiksami daje dostęp również do ebooków i audiobooków.

Źródło: EW, CBR, ComiXology / Grafika główna: materiał prasowy

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

MyAnna Buring

MyAnna Buring

ur. 1979, kończy 40 lat

Daniella Alonso

Daniella Alonso

ur. 1978, kończy 41 lat

Mireille Enos

Mireille Enos

ur. 1975, kończy 44 lat

Tatiana Maslany

Tatiana Maslany

ur. 1985, kończy 34 lat

Billie Piper

Billie Piper

ur. 1982, kończy 37 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV