Przeczytaj w weekend

Conan Barbarzyńca członkiem Avengers w komiksach Marvela

Kultowy bohater z opowiadań fantasy autorstwa Roberta E. Howarda powraca do świata Marvela w nowych seriach komiksowych.

Kultowy bohater z opowiadań fantasy autorstwa Roberta E. Howarda powraca do świata Marvela w nowych seriach komiksowych.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Marvel w ubiegłym roku odzyskał licencję na komiksy z udziałem postaci Conana Barbarzyńcy. Bohater doczeka się dwóch nowych serii, w tym Savage Sword of Conan. Jednak obecność Conana w świecie Marvela nie będzie się ograniczać do własnego cyklu. Słynny wojownik dołączy również do drużyny Savage Avengers w ich serii, w której pojawi się u boku takich postaci jak Wolverine, Venom, Punisher, Elektra i Brother Voodoo.

Savage Avengers
fot. Marvel

Źródło: ew.com/zdjęcie główne: Egmont

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV