Przeczytaj w weekend

Connie Britton z Nashville znalazła nową rolę. Zagra w serialu SMILF

SMILF to nowy serial komediowy amerykańskiej stacji kablowej Showtime. Connie Britton dostaje rolę powracającą.

SMILF to nowy serial komediowy amerykańskiej stacji kablowej Showtime. Connie Britton dostaje rolę powracającą.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Connie Britton zagra Ally, szefową Brdigette, która ma problem z utrzymywaniem granic w relacjach z innymi ludźmi. Aktorka niedawno zakończyła pracę przy serialu Nashville. Wcześniej mogliśmy ją oglądać w takich tytułach jak American Horror StoryFriday Night Lights oraz 24.

Czytaj także: Michael Douglas w serialu komediowym Netflixa

Scenarzystą, reżyserem i producentem serialu jest Frankie Shaw, który opiera go na swoim nagrodzonym na festiwalu w Sundance filmie krótkometrażowym pod tym samym tytułem. Ma być to surowe i szczere komediowe spojrzenie na życie Bridgette, singielki z południa Stanów Zjednoczonych, której oczekiwania od życia uderzają o mur rzeczywistości bycia samotną matką.

SMILF zadebiutuje w USA już 5 listopada.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV