Crash Team Racing – remake gry zostanie ujawniony na TGA 2018?

Crash Team Racing to wyścigi z postaciami znanymi z serii Crash Bandicoot. Wkrótce możemy otrzymać odświeżoną wersję tej produkcji.

Crash Team Racing to wyścigi z postaciami znanymi z serii Crash Bandicoot. Wkrótce możemy otrzymać odświeżoną wersję tej produkcji.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Coraz więcej plotek pojawia się przed nadchodzącą imprezą The Game Awards 2018. Teraz z kilku źródeł docierają informację o odświeżonej wersji wyścigów Crash Team Racing, które w roku 1999 pojawiły się na konsoli PlayStation. Za ich stworzenie odpowiada studio Naughty Dog i pod względem rozgrywki przypominały one serię Mario Kart.

Skąd jednak pomysł, że gra może doczekać się remaku lub remastera? Hollie Bennet z kanału PlayStation Access otrzymała dwie pluszowe kostki w kolorze pomarańczowym (kojarzącym się właśnie z serią Crash Bandicoot), a do tego dołączona była kartka zwiastująca jakieś ogłoszenie na The Game Awards odbywającym się 6 grudnia (w nocy z 6 na 7 grudnia polskiego czasu).

Crash Team Racing
fot. Twitter

Taki remake miałby sens, biorąc pod uwagę sukces ubiegłorocznego Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Czy faktycznie doczekamy się zapowiedzi odświeżonego Crash Team Racing? Przekonamy się już wkrótce.

Źródło: twitter.com / fot. Activision

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV