Cyberpunk 2077 - premiera w listopadzie 2019 roku? Tak sugeruje pewien sklep

Premiera Cyberpunk 2077 jest wyczekiwana przez wielu graczy, twórcy jednak milczą na ten temat.

Premiera Cyberpunk 2077 jest wyczekiwana przez wielu graczy, twórcy jednak milczą na ten temat.

Cyberpunk 2077 to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. O powstawaniu tej produkcji wiemy od dawna, jednak nadzieje na premierę w najbliższym czasie ponownie rozbudziły się w ubiegłym roku. Na targach E3 zaprezentowano konkretny zwiastun gry, a za zamkniętymi drzwiami pokazano niemal godzinę z rozgrywki - materiał z czasem trafił też do sieci. Data premiery nadal nie została oficjalnie ujawniona, jednak w sieci co jakiś czas pojawiają się pewne sugestie co do tego, kiedy gra miałaby zadebiutować.

Teraz informacja na ten temat pojawiła się na stronie słowackiego sklepu Pro Gaming Shop, gdzie zaktualizowano kartę poświęconą grze. Pojawiła się tam właśnie data premiery i nie wygląda to na typowy placeholder (tymczasowa data, którą umieszcza się w przypadku niepotwierdzonej daty premiery - najczęściej jest to 31 grudnia). Zamiast tego widnieje tam informacja, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje 28 listopada.

Cyberpunk 2077 - data premiery?fot. progamingshop.sk

Oczywiście CD Projekt RED w żaden sposób tej daty nie potwierdził, jednak brzmi ona dość wiarygodnie - taka data debiutu Cyberpunk 2077 mogłaby zostać ujawniona np. na tegorocznym E3, a końcówka roku to z reguły najgorętszy okres w branży i właśnie wtedy na rynek trafia wiele hitów.

Źródło: gamingbolt.com / fot. CD Projekt RED

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Anthony Mackie

Anthony Mackie

ur. 1978, kończy 41 lat

Alyssa Sutherland

Alyssa Sutherland

ur. 1982, kończy 37 lat

Janusz Gajos

Janusz Gajos

ur. 1939, kończy 80 lat

Aubrey Dollar

Aubrey Dollar

ur. 1980, kończy 39 lat

LisaRaye McCoy

LisaRaye McCoy

ur. 1967, kończy 52 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV