Cyberpunk 2077 - premiera w listopadzie 2019 roku? Tak sugeruje pewien sklep

Premiera Cyberpunk 2077 jest wyczekiwana przez wielu graczy, twórcy jednak milczą na ten temat.

Premiera Cyberpunk 2077 jest wyczekiwana przez wielu graczy, twórcy jednak milczą na ten temat.

Cyberpunk 2077 to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. O powstawaniu tej produkcji wiemy od dawna, jednak nadzieje na premierę w najbliższym czasie ponownie rozbudziły się w ubiegłym roku. Na targach E3 zaprezentowano konkretny zwiastun gry, a za zamkniętymi drzwiami pokazano niemal godzinę z rozgrywki - materiał z czasem trafił też do sieci. Data premiery nadal nie została oficjalnie ujawniona, jednak w sieci co jakiś czas pojawiają się pewne sugestie co do tego, kiedy gra miałaby zadebiutować.

Teraz informacja na ten temat pojawiła się na stronie słowackiego sklepu Pro Gaming Shop, gdzie zaktualizowano kartę poświęconą grze. Pojawiła się tam właśnie data premiery i nie wygląda to na typowy placeholder (tymczasowa data, którą umieszcza się w przypadku niepotwierdzonej daty premiery - najczęściej jest to 31 grudnia). Zamiast tego widnieje tam informacja, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje 28 listopada.

Cyberpunk 2077 - data premiery?fot. progamingshop.sk

Oczywiście CD Projekt RED w żaden sposób tej daty nie potwierdził, jednak brzmi ona dość wiarygodnie - taka data debiutu Cyberpunk 2077 mogłaby zostać ujawniona np. na tegorocznym E3, a końcówka roku to z reguły najgorętszy okres w branży i właśnie wtedy na rynek trafia wiele hitów.

Źródło: gamingbolt.com / fot. CD Projekt RED

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV