„Czarna lista”, „Believe”, „Major Crimes” – jesień w TVN 7 pełna seriali

Stacja TVN 7 przygotowała dla swoich widzów serialową ofensywę na całą jesień! Wśród seriali zobaczymy m.in. pierwsze sezony takich seriali jak Major Crimes ("Mroczne zagadki Los Angeles") oraz Believe ("Wybrana").

Stacja TVN 7 przygotowała dla swoich widzów serialową ofensywę na całą jesień! Wśród seriali zobaczymy m.in. pierwsze sezony takich seriali jak Major Crimes ("Mroczne zagadki Los Angeles") oraz Believe ("Wybrana").

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Od 21 sierpnia o godzinie 22.00 stacja TVN 7 emitować będzie serial Major Crimes ("Major Crimes"). To produkcja sensacyjna, która wykracza daleko poza stereotyp myślenia o pracy policjantów. Wartka akcja, brawurowe pościgi, mordercza walka z czasem, rozwiązywanie kryminalnych zagadek. Jest to serial, który utrzymuje w napięciu do samego końca.

1 września o godzinie 22.45, startuje Believe ("Believe"). To serial, który zdobył na świecie wielką popularność. Opowiada o skomplikowanej relacji pomiędzy dziewczyną (Johnny Sequoyah) posiadającą nadprzyrodzone moce i byłym skazańcem (Jake McLaughlin), który stara się ją chronić przed niebezpiecznymi ludźmi. Twórcą serialu jest m.in. J.J. Abrams, odpowiedzialny za sukcesy takich produkcji jak "Zagubieni" ("Lost"), "Mission: Impossible III" czy "Fringe: Na granicy świata".

Prison Break ("Prison Break") to kolejna propozycja na wrześniowe wieczory. Od 2 września fani tego popularnego serialu, nominowanego do wielu prestiżowych nagród, będą mogli przypomnieć sobie jego początki. A jest co oglądać! Bohaterem jest młody mężczyzna zdeterminowany, by dowieść niewinności swojego brata i uratować go przed karą śmierci. W tym celu opracowuje misterny plan ucieczki z więzienia… Uwaga! Główną rolę gra łamacz kobiecych serc - Wentworth Miller!

Wielkim hitem jesiennej ramówki TVN 7 będzie serial Czarna lista ("The Blacklist")To nominowana do wielu prestiżowych nagród, takich jak "Złoty Glob" czy "Emmy" opowieść o byłym agencie rządowym - Raymondzie "Red" Reddingtonie, w tej roli James Spader. Obecnie jest on jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców świata. Przez lata skutecznie unikał schwytania, by nagle dobrowolnie oddać się w ręce władz. Wszystko to pod jednym warunkiem - chce rozmawiać wyłącznie z Elizabeth "Liz" Keen (Megan Boone), młodą agentką-nowicjuszką, stawiającą swoje pierwsze kroki w FBI. Dlaczego tylko ona może zbliżyć się do Reda? Jaką tajemnicę skrywa główny bohater? I czym jest tytułowa – czarna lista? Odpowiedzi od 28 września o godzinie 22.00.

W nowym sezonie widzowie zobaczą także serial Dr House. W siódmej serii przenikliwego i cynicznego lekarza oraz jego współpracowników czekają kolejne niezwykłe przypadki, problemy etyczne oraz osobiste dramaty. Kolejna premiera to serial Castle – niezwykle przewrotny i zagadkowy serial kryminalny. Opowieść o poszukującym inspiracji pisarzu, który otrzymuje pozwolenie na przyłączenie się do jednego zespołu z wydziału zabójstw nowojorskiej policji.

TVN 7 to najlepszy kanał o charakterze nie tylko serialowym, ale też filmowym. Dlatego jesienne wieczory wypełnią największe przeboje kinowe ostatnich lat. We wrześniu mi.in. "Władca pierścieni: Dwie wieże", "Władca pierścieni: Powrót króla", czy "Gladiator". W październiku wielki hit: "Incepcja", a w listopadzie "Ostatni Samuraj" czy "Mission Impossible"- trzy części. To tylko namiastka tego co pojawi się w nowym sezonie. "Siódemka" postarała się o filmy, które w każdy wieczór wprowadzą widzów w wyjątkowy klimat.

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV