Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

„Czarna lista”, „Believe”, „Major Crimes” – jesień w TVN 7 pełna seriali

Stacja TVN 7 przygotowała dla swoich widzów serialową ofensywę na całą jesień! Wśród seriali zobaczymy m.in. pierwsze sezony takich seriali jak Major Crimes ("Mroczne zagadki Los Angeles") oraz Believe ("Wybrana").

Od 21 sierpnia o godzinie 22.00 stacja TVN 7 emitować będzie serial Major Crimes („Major Crimes”). To produkcja sensacyjna, która wykracza daleko poza stereotyp myślenia o pracy policjantów. Wartka akcja, brawurowe pościgi, mordercza walka z czasem, rozwiązywanie kryminalnych zagadek. Jest to serial, który utrzymuje w napięciu do samego końca.

1 września o godzinie 22.45, startuje Believe („Believe”). To serial, który zdobył na świecie wielką popularność. Opowiada o skomplikowanej relacji pomiędzy dziewczyną (Johnny Sequoyah) posiadającą nadprzyrodzone moce i byłym skazańcem (Jake McLaughlin), który stara się ją chronić przed niebezpiecznymi ludźmi. Twórcą serialu jest m.in. J.J. Abrams, odpowiedzialny za sukcesy takich produkcji jak „Zagubieni” („Lost”), „Mission: Impossible III” czy „Fringe: Na granicy świata”.

Prison Break („Prison Break”) to kolejna propozycja na wrześniowe wieczory. Od 2 września fani tego popularnego serialu, nominowanego do wielu prestiżowych nagród, będą mogli przypomnieć sobie jego początki. A jest co oglądać! Bohaterem jest młody mężczyzna zdeterminowany, by dowieść niewinności swojego brata i uratować go przed karą śmierci. W tym celu opracowuje misterny plan ucieczki z więzienia… Uwaga! Główną rolę gra łamacz kobiecych serc – Wentworth Miller!

Wielkim hitem jesiennej ramówki TVN 7 będzie serial Czarna lista („The Blacklist”)To nominowana do wielu prestiżowych nagród, takich jak „Złoty Glob” czy „Emmy” opowieść o byłym agencie rządowym – Raymondzie „Red” Reddingtonie, w tej roli James Spader. Obecnie jest on jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców świata. Przez lata skutecznie unikał schwytania, by nagle dobrowolnie oddać się w ręce władz. Wszystko to pod jednym warunkiem – chce rozmawiać wyłącznie z Elizabeth „Liz” Keen (Megan Boone), młodą agentką-nowicjuszką, stawiającą swoje pierwsze kroki w FBI. Dlaczego tylko ona może zbliżyć się do Reda? Jaką tajemnicę skrywa główny bohater? I czym jest tytułowa – czarna lista? Odpowiedzi od 28 września o godzinie 22.00.

W nowym sezonie widzowie zobaczą także serial Dr House. W siódmej serii przenikliwego i cynicznego lekarza oraz jego współpracowników czekają kolejne niezwykłe przypadki, problemy etyczne oraz osobiste dramaty. Kolejna premiera to serial Castle – niezwykle przewrotny i zagadkowy serial kryminalny. Opowieść o poszukującym inspiracji pisarzu, który otrzymuje pozwolenie na przyłączenie się do jednego zespołu z wydziału zabójstw nowojorskiej policji.

TVN 7 to najlepszy kanał o charakterze nie tylko serialowym, ale też filmowym. Dlatego jesienne wieczory wypełnią największe przeboje kinowe ostatnich lat. We wrześniu mi.in. „Władca pierścieni: Dwie wieże”, „Władca pierścieni: Powrót króla”, czy „Gladiator”. W październiku wielki hit: „Incepcja”, a w listopadzie „Ostatni Samuraj” czy „Mission Impossible”- trzy części. To tylko namiastka tego co pojawi się w nowym sezonie. „Siódemka” postarała się o filmy, które w każdy wieczór wprowadzą widzów w wyjątkowy klimat.

Źródło: informacja prasowa

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny szokuje. 15. odcinek 9. sezonu to wydarzenia emocjonujące, ciekawe…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry – Thanos bał…

W sieci pojawiła się związana z filmem Avengers: Koniec gry teoria, według której Thanos wysłał…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Dobiega jeden z najlepszych sezonów The Walking Dead. Co przyniesie nam finał 9. sezonu?

Adam Siennica
-

Spider-Man: Daleko od domu – plakaty…

Zgodnie z zapowiedziami Tom Holland opublikował nowe materiały promujące film Spider-Man: Daleko do domu. Trzy…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead – 9. sezon…

The Walking Dead szokuje. Nie tylko tym, że 9. sezon jest jednym z najlepszych sezonów…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry wyjawi, dlaczego Kapitan…

Szef Marvel Studios, Kevin Feige, wyjawił, że Avengers: Koniec gry wyjawi, gdzie przez ostatnich kilkanaście…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.