Czarna lista powróci. Powstanie 6. sezon

Stacja NBC nadal jest zadowolona z wyników osiąganych przez serial Czarna lista. Oficjalnie powstanie 6. sezon.

Stacja NBC nadal jest zadowolona z wyników osiąganych przez serial Czarna lista. Oficjalnie powstanie 6. sezon.

Adam Siennica

Adam Siennica

5. sezon serialu The Blacklist średnio oglądało 8,8 mln widzów ze współczynnikiem 1.6 w grupie docelowej 18-49 po siedmiu dniach emisji (czyli z nagrywarkami). To wystarczy, by stacja dała szansę na 6. sezon.

Serial przynosi też duże pieniądze ze sprzedaży licencji w różnych krajach świata oraz w Netflixie. 6. sezon zadebiutuje w sezonie 2018/2019.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Will Hart/NBC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV