Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

The Expanse skasowany. Nie będzie 4. sezonu

Stacja Syfy zdecydowała się pożegnać z serialem The Expanse. Najlepiej oceniane science fiction w telewizji może mieć jeszcze szansę.

Chris McCumber ze studia NBCUniversal, które produkuje The Expanse, twierdzi, że była to trudna decyzja. W oświadczeniu podziękował fanom, ale nie wyjawił powodów skasowania.

Dziennikarze Deadline twierdzą, że powodem mają być szczegóły umowy stacji Syfy z NBCUniversal. Na jej mocy stacja zarabia z reklam z emisji na żywo, nie z nagrywarek. A to jest problematyczne, gdy większość widzów tego serialu właśnie ogląda go z opóźnieniem z nagrywarek. Średnio 3. sezon ogląda milion widzów.

-
-

Jeden z najlepiej ocenianych seriali science fiction od wielu lat ma jednak mieć szansę. Alcon Television Group planuje poszukać nowego domu dla tego serialu.

– Z uwagi na komercyjny i artystyczny sukces serialu planujemy szukać nowego domu dla tego fantastycznego i oryginalnego serialu – mówią Andrew Kosove i Broderick Johnson z Alcon.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.