Czarna Wdowa – jeszcze jedna reżyserka w grze. Daredevil nie pojawi się w filmie

W sieci krąży kilka nowych spekulacji na temat filmu Czarna Wdowa - są one związane m.in. z ewentualnym pojawieniem się Daredevila w produkcji.

W sieci krąży kilka nowych spekulacji na temat filmu Czarna Wdowa - są one związane m.in. z ewentualnym pojawieniem się Daredevila w produkcji.

Informowaliśmy Was już wcześniej, że na krótkiej liście faworytek do wyreżyserowania samodzielnego filmu, którego bohaterką będzie Czarna Wdowa, są Amma Asante, Maggie Betts i Cate Shortland - więcej o tej sprawie przeczytacie tutaj. Jak donosi jednak doskonale zazwyczaj poinformowany w sprawach Hollywood Jeff Sneider z portalu Collider, do tego zestawienia dołączyła Kimberly Peirce. Swego czasu wyreżyserowała ona takie filmy jak Boys Don't Cry czy Carrie z 2013 roku; w ostatnich latach zajęła się tworzeniem odcinków seriali - np. I Love Dick, Halt and Catch Fire czy American Crime.

Wygląda także na to, że w produkcji wbrew poprzednim i głośno komentowanym rewelacjom nie pojawi się Daredevil. Szef Marvel Studios, Kevin Feige, zapytany o ewentualne ekranowe spotkanie Diabła Stróża i Czarnej Wdowy odpowiedział:

Choć rozmawiamy o wielu postaciach z potencjałem, które trafiają później na naszą listę, to to jest bohater, o którym w kontekście filmu jeszcze nie słyszałem.

Na razie nie wiemy, kiedy Czarna Wdowa miałaby wejść na ekrany kin.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: Marvel/Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV