Przeczytaj w weekend

Czarna Wdowa – jeszcze jedna reżyserka w grze. Daredevil nie pojawi się w filmie

W sieci krąży kilka nowych spekulacji na temat filmu Czarna Wdowa - są one związane m.in. z ewentualnym pojawieniem się Daredevila w produkcji.

W sieci krąży kilka nowych spekulacji na temat filmu Czarna Wdowa - są one związane m.in. z ewentualnym pojawieniem się Daredevila w produkcji.

Informowaliśmy Was już wcześniej, że na krótkiej liście faworytek do wyreżyserowania samodzielnego filmu, którego bohaterką będzie Czarna Wdowa, są Amma Asante, Maggie Betts i Cate Shortland - więcej o tej sprawie przeczytacie tutaj. Jak donosi jednak doskonale zazwyczaj poinformowany w sprawach Hollywood Jeff Sneider z portalu Collider, do tego zestawienia dołączyła Kimberly Peirce. Swego czasu wyreżyserowała ona takie filmy jak Boys Don't Cry czy Carrie z 2013 roku; w ostatnich latach zajęła się tworzeniem odcinków seriali - np. I Love Dick, Halt and Catch Fire czy American Crime.

Wygląda także na to, że w produkcji wbrew poprzednim i głośno komentowanym rewelacjom nie pojawi się Daredevil. Szef Marvel Studios, Kevin Feige, zapytany o ewentualne ekranowe spotkanie Diabła Stróża i Czarnej Wdowy odpowiedział:

Choć rozmawiamy o wielu postaciach z potencjałem, które trafiają później na naszą listę, to to jest bohater, o którym w kontekście filmu jeszcze nie słyszałem.

Na razie nie wiemy, kiedy Czarna Wdowa miałaby wejść na ekrany kin.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: Marvel/Netflix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV