Repertuar kin Nowość Program TV

Czarna Wdowa – kto głównym złoczyńcą filmu? Są opisy postaci

Czarna Wdowa to zapowiedziany solowy film o superbohaterce MCU. W sieci pojawiły się nowe pogłoski na temat poszczególnych postaci z filmu.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Black Widow  to znana superbohaterka MCU, w którą na wielkich ekranach od lat wciela się Scarlett Johansson. O tym, że powstanie solowy film z jej udziałem słychać już od dłuższego czasu, jednak jak na razie nie ma wielu oficjalnych informacji na ten temat.

That Hashtag Show, źródło wielu ciekawostek i pogłosek ze świata popkultury, podzielił się dziś garścią nowych detali na temat produkcji i samych postaci, które możemy zobaczyć w fabule. Choć wciąż są one nieoficjalne, dają pewien obraz tego, czego możemy spodziewać się po filmie. Dziennikarze w swoich opisach nie określają konkretnych bohaterów, jednak od czego są spekulacje? Poznajcie szczegóły:

  • głównym antagonistą produkcji ma być mężczyzna. Postać opisywana jest jako osoba po 40. roku życia, a wytwórnia rzekomo jest otwarta także na przedstawicieli innych ras jeśli chodzi o sportretowanie go na ekranie. Fani rozpoczęli zakłady – jednym z najczęściej pojawiających się antagonistów jest Red Guardian (jeden z antybohaterów, który również szkolił się w KGB, a w komiksach miał na celu zabicie Czarnej Wdowy), jednak słyszy się również o Taskmasterze (doskonale wyszkolony w sztukach walki i posiadający cały arsenał niebezpiecznej broni, potrafi podszywać się pod dowolną osobę), tajemniczym Night Ravenie (w komiksach zyskał nadludzką siłę przez bliski kontakt z toksyczną substancją – wcześniej nie miał supermocy, jednak był świetnie wyszkolony we władaniu bronią) czy Mister X (ma zdolności parapsychiczne, potrafi przewidzieć każdy ruch przeciwnika by go zablokować, jego umiejętności fizyczne są porównywane z kondycją Kapitana Ameryki). Macie własne pomysły? Możliwości jest na pewno więcej.
  • studio poszukuje aktorów do czterech ról – według That Hashtag Show, te postaci mają być podwójnymi agentami i do końca nie będzie jasne kto jest przyjacielem, a kto wrogiem. Dwie z planowanych postaci mają być podobni wiekiem Czarnej Wdowy – do tych ról poszukiwani są aktorzy w wieku 20-30 lat. Jedna opisywana jest jako „żeński James Bond”, drugim zaś jest mężczyzna (rola skierowana przede wszystkim do osób z Afryki, Środkowego Wschodu czy Indii). Poszukiwany jest również jeden biały mężczyzna i jedna biała kobieta, obydwoje w wieku 50-60 lat. Wytwórni zależy, by wszyscy aktorzy posługiwali się wieloma językami, co jeszcze bardziej sprawia wrażenie, że będziemy mieć do czynienia ze szpiegami. Kim mogą być ci bohaterowie? Wśród spekulacji pojawiają się między innymi Jessica Drew (obdarzona supermocami Spider-Woman), Black Lotus (zabójczyni, która w komiksach ścigała Czarną Wdowę) czy Snapdragon (nie posiada supermocy, ale jest doskonale wyszkolona w sztukach walki).
  • Poza głównym złoczyńcą, w filmie ma znaleźć się także drugi antagonista – według opisów wcieli się w niego aktorka w wieku około 50 lat. Ta antagonistka nie będzie tak silna jak pierwszy z przeciwników – żadne szczegóły na jej temat nie są znane, więc nie wiadomo, czy będzie to obdarzona mocami antybohaterka, czy też ktoś z przeszłości Nataszy.
  • Ostatnią z wspomnianych postaci jest młody Amerykanin, miłośnik książek – do tej roli przewiduje się aktora w wieku około 20. lat. Tutaj również nie podano żadnych informacji – nie wiadomo, czy będzie to postać związana z życiem prywatnym bohaterki, czy może ktoś inny. Mówi się, że będzie to mniejsza, poboczna rola.

-
Plotka
-

Pamiętajmy, że są to opisy nieoficjalne i należy podchodzić do nich jak do plotek. Gdy wytwórnia potwierdzi informacje, natychmiast Was o tym poinformujemy.

Czarna Wdowa – film może zadebiutować już w 2020 roku.

Źródło: thethashtagshow.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Endgame – Avengers w komiksach mieli…

W obliczu przyszłorocznego Avengers: Endgame chcemy Wam zaprezentować listę najważniejszych historii, w których drużyna Mścicieli…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Endgame – fani MCU tworzą…

Fani MCU tworzą już liczne fanarty do Avengers: Endgame - trzeba przyznać, że niektóre prace…

Michał Kujawiński
-

Venom – lubicie, nie lubicie? Za…

Filmowy Venom odniósł duży sukces finansowy i prawdopodobnie możemy spodziewać się drugiej odsłony. Spójrzmy jednak,…

-

Marvel – do kogo należą bohaterowie…

Rok 2018 był niezwykle ważny dla produkcji Marvela. Nastąpiło wiele przełomowych rzeczy, które zmieniły wiele…

Norbert Zaskórski
-

Bumblebee – recenzja filmu

Bumblebee to spin-off serii Transformers, którego bohaterem jest tytułowy Autobot. Tym razem za sterami produkcji…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Gotham – zobacz zdjęcia z 5.…

Gotham powróci z 5. sezonem (i zarazem ostatnim) w 2019 roku. Zdjęcia pokazują ujęcia z…

Co o tym sądzisz?