Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Czarno to widzę – w planach jest prequel serialu

Czarno to widzę to jeden z najlepiej ocenianych obecnie seriali komediowych. Amerykańska stacja ABC rozważa trzeci serial w tym fikcyjnym świecie.

Czarno to widzę to jeden z najlepiej ocenianych obecnie seriali komediowych. Amerykańska stacja ABC rozważa trzeci serial w tym fikcyjnym świecie.

Czarno to widzę w obecnie emitowanym w USA piątym sezonie dostanie odcinek skupiający się na postaci Rainbow. W nim też zobaczymy retrospekcje z nastoletnich czasów bohaterki. Według portalu Deadline ten odcinek może być potencjalnym pilotem nowego serialu. Wszystko zależy od tego, jak zostanie odebrany.

Jego scenarzystą i producentem ma zostać Peter Sail, który obecnie negocjuje umowę. Casting już się odbywa. Fabuła będzie osadzona na przełomie lat 80. i 90. Jeśli uda się zrealizować kolejny spin-off Czarno to widzę, twórca tego świata Kenya Barris będzie producentem wykonawczym, ale nie będzie pracować codziennie nad serialem z uwagi na swoje zobowiązania wobec Netflixa, z którym niedawno podpisał umowę.

Przypomnijmy, że Czarno to widzę doczekał się już spin-offu zatytułowanego Grown-ish, który odniósł sukces i zebrał kapitalne oceny. Obecnie emitowany jest w USA drugi sezon.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV