Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Czy jest szansa na uratowanie Shadowhunters? Producent nie traci nadziei

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że fani Shadowhunters walczą o przedłużenie serialu. Akcja przybiera globalny obrót, a producenci zaczynają zastanawiać się nad możliwymi rozwiązaniami.

Choć serial Shadowhunters został skasowany, wielu fanów wciąż nie może pogodzić się z tą decyzją – tym bardziej, że jej przyczyny zdaniem twórców były czysto ekonomiczne. W zeszłym miesiącu informowaliśmy o tym, że grupa zdeterminowanych widzów rozpoczęła wielką akcję mającą na celu przywrócenie ulubionej produkcji na ekrany. Na Twitterze króluje już hashtag #SaveShadowhunters, a ponadto zorganizowane grupy wykupiły billboard na Times Square, gdzie zamieszczono specjalną reklamę, a także wynajęły samolot, który przeleciał nad siedzibą Netflixa z transparentem nawołującym do zmiany decyzji (tutaj).

Akcja przybiera globalny obrót. Dziś poinformowano, że reklama z hashtagiem zawisła także w tunelu metra w Seulu w Korei Południowej, a fani mają w planach także wywieszenie jej na piętrowych londyńskich autobusach. Nic dziwnego, że taka determinacja przykuła uwagę producentów. Martin Moszkowicz, który współpracował nad serialem dla Constantin Films, zdradził, że w chwili obecnej prowadzone są rozmowy na temat alternatywnych rozwiązań. Sam potwierdza również, że jest gotowy do kontynuowania serialu, o ile rzeczywiście znajdzie się zainteresowany tym dystrybutor. Moszkowicz potwierdza, że jest pod wielkim wrażeniem determinacji i oddania fanów. Ma nadzieję na to, że dystrybucją zainteresują się dostawcy telewizyjni.

Tymczasem rzecznicy Netflixa, dotychczasowego dystrybutora serialu, sprecyzowali, że platforma nie jest zainteresowana podjęciem kontynuacji. Netflix trzyma się planu na wyemitowanie specjalnego dwuodcinkowego finału w 2019 roku – ich zdaniem, na tym koniec. Zdaje się zatem, że główną nadzieją dla Shadowhunters są właśnie stacje telewizyjne.

-
-

Gdy zostaną podjęte jakieś decyzje, natychmiast Was o tym poinformujemy.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Dawid Muszyński
-

Odwróceni. Ojcowie i Córki: odcinek 1…

Po 12 latach Odwróceni wracają. Czy jest to powrót na miarę pierwszego sezonu? Przeczytajcie naszą…

Ocena recenzenta:
8

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.