Przeczytaj w weekend

Dan Stevens i Aubrey Plaza w obsadzie Legion

Trwają castingi do nowego serialu Noah Hawleya pt. Legion, który oparty jest na komiksach z serii X-Men. Do obsady dołączyli: Dan Stevens, Aubrey Plaza i Jean Smart.

Trwają castingi do nowego serialu Noah Hawleya pt. Legion, który oparty jest na komiksach z serii X-Men. Do obsady dołączyli: Dan Stevens, Aubrey Plaza i Jean Smart.

Legion będzie produkcją opowiadającą historię Davida Hallera (Dan Stevens). Od momentu, gdy był nastolatkiem, David zmagał się z chorobą psychiczną. Zdiagnozowano u niego schizofrenię i wielokrotnie leczono w szpitalach. Bohater po dziwnym kontakcie z jednym z pacjentów zaczyna zdawać sobie sprawę, że głosy, które słyszy i wizje, jakie czasem pojawiają się przed jego oczami mogą być prawdziwe. Fani komiksów doskonale wiedzą, że Haller, to syn Charlesa Xaviera znanego z komiksów X-Men.

Czytaj także: Będzie 2. sezon Colony

Aubrey Plaza wcieli się Lenny, przyjaciółkę Davida z wieloma poważnymi problemami i uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Z kolei Jean Smart, która niedawno współpracowała z Hawleyem przy 2. sezonie serialu Fargo wcieli się w niekonwencjonalną terapeutkę - Melanie.

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że w obsadzie jest też Rachel Keller, która wciela się w dziewczynę o imieniu Syd. Serial Legion produkują: Lauren Shuler Donner, Bryan Singer, Simon Kinberg, Jeph Loeb, Jim Chory i John Cameron. Premiera zaplanowana jest na 2. połowę 2016 roku. Zdjęcia rozpoczną się w marcu.

Źródło: EW.com / Fot. EW

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV