Daredevil i Jessica Jones w MCU z tymi samymi aktorami?

Według nowych pogłosek ekranowi Daredevil i Jessica Jones, Charlie Cox i Krysten Ritter, mogą powtórzyć swoje role w przyszłych projektach MCU.

Według nowych pogłosek ekranowi Daredevil i Jessica Jones, Charlie Cox i Krysten Ritter, mogą powtórzyć swoje role w przyszłych projektach MCU.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Od dłuższego czasu fani MCU debatują na temat tego, czy superbohaterskie produkcje platformy Netflix należały do MCU - choć pewne sugestie potwierdzające taki stan rzeczy możemy odnaleźć (m.in. nawiązanie do bitwy o Nowy Jork), to koniec końców wydaje się, że kasacja produkcji, obsadzenie Mahershali Alego w roli Blade'a, jak również start serwisu Disney+ ostatecznie rozstrzygają tę kwestię. Jak się jednak teraz okazuje, sprawa może być bardziej skomplikowana, niż początkowo przypuszczaliśmy. 

Portal MCU Cosmic powołując się na swoje źródła ujawnia bowiem, że "ktoś naprawdę ważny w Marvel Studios" (inne portale zakładają, że to Kevin Feige) ma być wielkim fanem serialowych ekspozycji Daredevila i Jessiki Jones i może zadecydować o tym, że portretujący ich Charlie Cox i Krysten Ritter wcielą się w swoje role także w przyszłych projektach MCU. W doniesieniach nie mówi się jednak o innych postaciach, takich jak Luke Cage, Iron Fist czy Punisher

W tym miejscu warto zaznaczyć, że MCU Cosmic cieszy się w branży umiarkowaną renomą jeśli chodzi o tego typu doniesienia - w ostatnich miesiącach dziennikarze serwisu kilkukrotnie trafiali ze swoimi rewelacjami, lecz mają też na swoim koncie poważne wpadki. Dlatego na razie do powyższych pogłosek podchodźmy z dużym dystansem. 

Źródło: MCU Cosmic / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV