Darksiders na Switcha już oficjalnie. Jest zwiastun i data premiery

Nie musieliśmy długo czekać na oficjalne potwierdzenie wczorajszego wycieku. Darksiders już wkrótce trafi na Switcha.

Nie musieliśmy długo czekać na oficjalne potwierdzenie wczorajszego wycieku. Darksiders już wkrótce trafi na Switcha.

Wczoraj informowaliśmy, że w sieci przez chwilę widoczny był zwiastun Darksiders w wersji na konsole Nintendo Switch. Wydawca gry, firma THQ Nordic, szybko usunęła materiał. Ten jednak błyskawicznie wrócił do sieci - tym razem już w pełni oficjalnie, zdradzając przy tym datę premiery tego portu. W Darksiders na Switchu zagramy już 2 kwietnia.

Darksiders to pierwsza część serii o Jeźdźcach Apokalipsy. Gracze wcielają się tu w Wojnę i stają się celem zarówno aniołów, jak i demonów. Rozgrywka łączy elementy dynamicznej gry hack and slash z eksploracją, rozwiązywaniem zagadek oraz elementami RPG - nie zabrakło tu możliwości zdobywania nowych przedmiotów i zdolności.

Źródło: youtube.com / fot. THQ Nordic

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV