Data premiery i plakat serialu „Daredevil”!

Marvel i platforma Netflix ujawniają oczekiwane informacje o serialu "Daredevil" opowiadającym o nowym superbohaterze.

Marvel i platforma Netflix ujawniają oczekiwane informacje o serialu "Daredevil" opowiadającym o nowym superbohaterze.

Adam Siennica

Adam Siennica

Oficjalnie cały 1. sezon serialu "Daredevil" zadebiutuje w amerykańskiej platformie Netflix 10 kwietnia 2015 roku. Seria ma mieć 13 odcinków.

Jest to pierwszy z 5 seriali tworzonych przez Marvela i platformę Netflix. Historia popularnego superbohatera jest częścią kinowego uniwersum Marvela. W obsadzie są m.in. Charlie Cox (Matt Murdock), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), i Vincent D’Onofrio (Wilson Fisk).

źródło: materiały prasowe
źródło: materiały prasowe

Czytaj także: Wiele szczegółów serialu "Daredevil"

Fabuła skupia się na postaci Matta Murdocka – oślepionego w młodym wieku, ale obdarzonego nadzwyczajnymi zmysłami mężczyznę, który walczy z niesprawiedliwością w ciągu dnia jako prawnik, a nocą jako Daredevil stawia czoło bandytom we współczesnym Nowym Jorku.

Głównym prowadzącym producentem wykonawczym jest Steven DeKnight. Oto klimatyczny animowany plakat serialu:

Źródło: comicbookmovie.com / Zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV