Data premiery i szczegóły 6. sezonu Homeland. Będą kolejne 2 sezony

Telewizja Showtime ogłosiła kilka ekscytujących informacji na temat serialu Homeland. Poznajcie nowe szczegóły.

Telewizja Showtime ogłosiła kilka ekscytujących informacji na temat serialu Homeland. Poznajcie nowe szczegóły.

Adam Siennica

Adam Siennica

Przede wszystkim ogłoszono datę premiery 6. sezonu Homeland, który zadebiutuje 15 stycznia 2017 roku w USA. Jednocześnie ogłoszono, że 2. sezon Billions pojawi się na ekranach 19 lutego 2017 roku. Telewizja Showtime ogłosiła także zamówienie 7. i 8. sezonu Homeland.

Oficjalnie potwierdzono, że Peter Quinn (Rupert Friend) będzie w stałej obsadzie 6. sezonu. Producent nie chce zdradzać szczegółów. Mówi jedynie, że postać żyje,. Wydarzenia jednak go zmieniły. Porównuje role Quinna do zobrazowania ofiary walki z terrorem.

Fabuła rozgrywać się będzie w Nowym Jorku w przeciągu dwóch miesięcy od wyborów prezydenckich do zaprzysiężenia  nowej pani prezydent - Elizabeth Keane. O samej postaci Keane mówi, że to trochę Hilary Clinton, trochę Donald Trump, trochę Bernie Sanders.

Czytaj także: Nowi aktorzy w Homeland

Będzie dalszy rozwój relacji Carrie z Saulem, którzy będą ją naprawiać. Claire Danes powiedziała, że ona nie chce zaakceptować faktu, że Saul w pełni poświęca się agencji. Nie przekonują ją jego powody. Zaznacza jednak, że są skazani na siebie i nie zerwą kontaktu i według niej, nie chcieliby tego.

Producent wykonawczy mówi, że ma dokładną wizję na zakończenie całego serialu. Chciałby wówczas przenieść fabułę z powrotem do Izraela. Na razie nie ogłoszono, że 8. sezon jest ostatnim, więc na tę chwilę nie ma jeszcze takiej decyzji.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Showtime

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV